Astra G German Style

Astra G German Style

Član
2002 godina,1.6 16v... ono sto je najinteresantnije na satu je oko 42 000km... znaci nov auto :cool:

Elegance oprema...digi klima,fabricki cd,komande na volanu....

Evo kako trenutno auto izgleda







na autu trenutno nisu gevinde,jer cu jos malo promeniti obucu,ide zimski set,pa na prolece opet ove felne i gevinde,pa patos ;)
 
Član
haha... ide u patos cim dodje lepse vreme,znaci prolece... sad samo jos moram prelepiti mahagoni na tabli,nikako mi se ne svidja... i imam neku muzikicu da stavim,i to bi trebalo biti to za sad :cool:
 
Član
ja se jos drzim gewindi, mrsko mi podizati auto :) cekam snijeg da me natjera :D ili da zapnem na autoputu gdje na putu ka raci hahahaha
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
nemoj samo u carbon ziv bio :D
pa svi mi vicu u karbon,mislio sam crni ali se nesto premisljam,posto ni ja nisam za karbon.... imas neku ideju?
trizex je napisao(la):
ja se jos drzim gewindi, mrsko mi podizati auto :) cekam snijeg da me natjera :D ili da zapnem na autoputu gdje na putu ka raci hahahaha
ma ocekujem svaki dan sneg,pa necu se cimam :icon_confused:
 
ma brate ja samo cekam da mi mama donese dasku za solju u carbonu , uzmi mat crnu obicnu da ti bude kao i taj gornji dio ako se ne varam on je crn
 
Član
aleexis je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
nemoj samo u carbon ziv bio :D
pa svi mi vicu u karbon,mislio sam crni ali se nesto premisljam,posto ni ja nisam za karbon.... imas neku ideju?
trizex je napisao(la):
ja se jos drzim gewindi, mrsko mi podizati auto :) cekam snijeg da me natjera :D ili da zapnem na autoputu gdje na putu ka raci hahahaha
ma ocekujem svaki dan sneg,pa necu se cimam :icon_confused:

takodjer, ali optimizam je kljucna rijec :D nije mi problem autoput do kuzmina, al dalje....:D
 
uradi ti u mat crnu za sada ako ti se ne svidi lako je oguliti mislim moj prijedlog , taj komad folije ce te izaci nekih 3 marke hehehe
 
Član
ja i ovako recimo u novom sadu,na semaforu,gde su kolotrazi... kacim spojlerom dole :icon_rolleyes:

ma imam kuci te folije,probacu....samo ne znam kako se skida taj deo,dal moram komplet srednju konzolu ili moze ta lamperija posebno :icon_smile:
 
Član
ja sam po Beogradu naucio napamet ulice kojima najcesce idem, to je kao slalom mene posmatrati :D
 
Top