ASTRA g DTI

ASTRA g DTI

Evo malo novine, napokon se nakanuo i otvorio farove i onaj chrom okvir prefarbao u mat crnu. Bocni zmigavci su prespricani i potamnjeni transparentnim crnim sprejem. sad bas do izrazaja dolaze Osram Diadem sijalice u zmigavcima u farovima.Bas lijep plavi efekat.


 
Član
nije losa astrica evo od mene jedna fotka..znaci sledece su felge..bez felgica je nista..:)
ljvs.jpg
 
@soffa- auuu brate, svaka ti cast za ovo, ako se gdje vidimo, imas piće na moj račun ;). mozda i budu felge, mada se ima u planu nesto novije uzimati
@dario20- hvala, a za planove neznam, trazim felne/ge al nikako naci neke fine.mozda i malo spustiti auto. Uglavnom ima se planova za jos sitnica.
@stefan- Hvala ti, ehh da je sa 5 rupa, nekad mi dodje da promjenim glavcine zbog felni. A mozda i nalete. trazim one sa opel corse D 17"-tice.
 
Član
jako lijepa astra, slažeš ti to sa ukusom, ništa pretjerano sa doradama al opet se ističe u odnosu na fabričke astre ;)
 
Hvala Adi, bas sto kazes idem na to da nista nebude pretjerano a da se razlikuje od drugih Astri.

Ovako, samo da napisem da farove nikako neljepite sa silikonom jer nista ne drzi, msm.drzi ono ali je zato dihtovanje nula. Ja sam potrosio skoro cijelu tubu i opet je pocelo magliti odozgo po obrvici.
Sutra jovo nanovo, otvaranje i lijepljenje ljepilom za sajbu, e ako ono nebude dihtovalo onda stvarno...
N slici se vidi kuda je pocelo magliti.
 
Član
zavisi kojim si silikonom lijepio, ja sam na svom autu lijepio silikonom kad sam prvi put otvarao, jer sam imao u planu otvarat opet nakon nekog vremena da doradim nesto, tako da sam lijepio silikonom, jer je lakse ponovo otvorit, nije maglio. Mada ono wurth ljepilo je zakon, mislim da ima kod Lige tacan naziv, definitivno No1 za taj posao.

PS. ako fino ne zalijepis nece dihtovat ne znam cime da si mazao, dobro to pregledaj. I ako si prao far unutra ili nesto tako, ta magla moze biti i od toga ;)
 
E ovako, farovi su odradjeni nanovo, ono uopste nije bilo zamaglilo nego je silikon poceo nagrizati staklo fara odozgo po obrvici, uglavnom ispolirao sam to, i sada sam ih zalijepio sa ljepilom za sajbu.



A danas uze i naslon za ruku, ARMSTER tipski za Audi B4, pa cu ga sutra upasovati, potrebne su sasvim male prerade na njemu. Naslon je odkican, moze se podizati gore dole, a i unutra je futrovan ko fabricki, za 50 maraka super. Nisam htio uzimati original za Astru, preskup, 180 maraka.
Evo malo probe kako ce stajati, malo cu ga jos spustiti, previsok je.


 
Član
Ne svidja se njemu sto koristis dijelove iz VW grupacije pa zato kaze :D
a fino ce da se uklopi nema veze sto je od losije marke :D hehe
 
Top