Astra G 1.7DTI

Astra G 1.7DTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Astra G -kupujem produzetak za zadnji branik 3 strana-

Napokon stigle LED stope, sutra montaza i slike :icon_biggrin:
 
Početnik
tek vidjeh temu...znam proslog vlasnika astrice, licno sam mu prodao opc spojler gepek...tad je tek ofarbao bio interijer u zlatno al nisam znao da ce i vani ???
fin auto, imao sam i ja 1.7dti, fin motor, poletan, stedi, zaboravis kad naspes:)
sretno dalje, ako budes imao bilo kakvih planova javi samo, za astru G, Little dragon i ja znamo ko i sam Adam Opel:)
pozz
 
Član
zmayich je napisao(la):
tek vidjeh temu...znam proslog vlasnika astrice, licno sam mu prodao opc spojler gepek...tad je tek ofarbao bio interijer u zlatno al nisam znao da ce i vani ???
fin auto, imao sam i ja 1.7dti, fin motor, poletan, stedi, zaboravis kad naspes:)
sretno dalje, ako budes imao bilo kakvih planova javi samo, za astru G, Little dragon i ja znamo ko i sam Adam Opel:)
pozz

Hvala,. a istina je da zaboravis otic na bezinsku tankat :cool:
imam jos u planu radova pa javit cu se sigurno...
 

gox

Član
RE: Astra G 1.7DTI -stigle stope-

stopke su vrh :cool: samo joj nabaci kakve vece i sire felge
 
Član
RE: Astra G 1.7DTI -stigle stope-

Lijepa Astrica samo mi je suvisna ova zlatna boja na njoj,to je naravno moje subjektivno misljenje! A lijepo su joj legle stopke ,samo nastavi sa radom :):):)
 
Član
RE: Astra G 1.7DTI -stigle stope-

e drug stope extra al treba skinuti ova slova i sve zatvoriti i ovaj spojler zlatni uopce nestoji sad,,naprijed je dobro al nazad spojler zlatni zalutao pravo,,,
 
Član
RE: Astra G 1.7DTI -stigle stope-

jbg ja tek sad vidjoh temu ako nisi resio zadnji nastavak za azdaju mogu ti ja to zavrsiti al u tuzli imam prijatelja i bas sam mu neki dan ja skinuo moju da odradi kalup pa et javni se ako ti treba a ja cu vidjeti sa njim koliko bi ti trazio a stope su joj domacinski legle mozes li mi reci gdje si ih nabavio i koja je cijena bila sretno u daljim radovima
 
Član
RE: Astra G 1.7DTI -stigle stope-

GOX01 je napisao(la):
stopke su vrh :cool: samo joj nabaci kakve vece i sire felge

Ovo su zimnjace gogo,a u garazi stoje ljetne 16" 205-50


mirza_mali je napisao(la):
lijepa astra a stope su extra koliko si ih platio:icon_question:

kupio sam ih preko prijatelja u austriji a kostale su 130 eura :icon_biggrin:

AnDel je napisao(la):
e drug stope extra al treba skinuti ova slova i sve zatvoriti i ovaj spojler zlatni uopce nestoji sad,,naprijed je dobro al nazad spojler zlatni zalutao pravo,,,

samo da malo zatopli farbat cu spojler u crno citav a i oznake se skidaju

Astra_zlo je napisao(la):
jbg ja tek sad vidjoh temu ako nisi resio zadnji nastavak za azdaju mogu ti ja to zavrsiti al u tuzli imam prijatelja i bas sam mu neki dan ja skinuo moju da odradi kalup pa et javni se ako ti treba a ja cu vidjeti sa njim koliko bi ti trazio a stope su joj domacinski legle mozes li mi reci gdje si ih nabavio i koja je cijena bila sretno u daljim radovima

nisam jos rijesio ovaj produzetak a javi kolko kosta na PM pa mozda se i dogovorimo, a stope sam kupio preko prijatelja u austriji i kostale su 130 eura

Hvala svima na komentarima :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top