Astra G 1.7DTI

Astra G 1.7DTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Astra G

Stari, auto ti je mrak. Inače, i ja vozim Atru G al ovo je svemirski brod. Dobra kombinacija boja, felge strava... Svaka čast, auto je odličan.
 
Član
RE: Astra G

Vidim da ima par ljudi kojima se ne svidja naramdjasta (perla zlatna) boja, iskreno nije ni meni ispocetka al sad mi je super!
Bit ce jos slika pa ce se valjda i njima svidjet....
Ovih dana kontam radit auspuh pa eto ako imate predloga pisite???
 
RE: Astra G

Sto se tice zadnjeg lonca , ako imas u planu mjenjati zadnji branik tj. stavljati neki dublji ili sl. onda prvo to uradi jer ce se po njemu ravnati i taj lonac tj zavrsetak a inace tako na fabricke branike mi pravo dobro stoji ovaj Jap Style sto je kod mene ja mislim da imas cak kod Nenada da on prodaje
 
Član
RE: Astra G

malo mi se ne svidja ovaj zadnji kraj....
poskidaj znakove i ovaj spojler oboji u jednobojno, tj crno.
ostalo sve za 10. pozz;)
 
Član
RE: Astra G

druze meni se svidja ova srednja slika al opet je na tebi da odlucis sta i kako u svakom slucaju puno srece ti zelim
 
Član
RE: Astra G

Evo i nocnih slika...

Little Dragon je napisao(la):
Sto se tice zadnjeg lonca , ako imas u planu mjenjati zadnji branik tj. stavljati neki dublji ili sl. onda prvo to uradi jer ce se po njemu ravnati i taj lonac tj zavrsetak a inace tako na fabricke branike mi pravo dobro stoji ovaj Jap Style sto je kod mene ja mislim da imas cak kod Nenada da on prodaje


Za sad sam kontao ostavit fabricki branik ,ajd raspitaj se koliko je Jap Style auspuh jer sam i kontao nesto tako radit!!!
 
Član
RE: Astra G

Odlicna je, stavi joj te stopke i super je, ama bas je super :cool: ali pazi jer ovo je auto na kome lako moze da se pretera sa sredjivanjem...
 
Član
RE: Astra G

Hvala ,a necu je puno mjenjat.,jos sam planirao kupit ako nadjem produzetak za zadnji branik i cekam stope da dodju pa jos konto radit auspuh sad ne znam da stavljam sportski kakav jer kazu "dizel" pa nista od nekog zvuka tako da trazim produzetak za branik i onda uradit na obe strane rore!
Tako da je to to manje vise...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top