Astra G 1.6 16v Tuzla

Astra G 1.6 16v Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala svima na komentarima Drago mi je da su uglavnom pozitivni
@FCRS bravo :)

@daki Svaka cast za sliku :) Prije par mjeseci je sigurno izledala drugacije Sto se tice sitnica volio bi da si rekao koje su To je tvoje misljenje ja ga postujem Slobodno reci sve To je i bit foruma  ??
Ima sitnica koje i meni smetaju ali nemam vremena sad da sve radim Astra je jedan stalno otvoreni projekat
Za felge sam vec napisao a nije problem Amera licno poznajem i vjerujem da ce mi izaci u susret

Maglenke sam spojio od TELUX dioda Ima ih se uzet u Tuzli 3.5 km komad cini mi se Ja sam ih narucio na www.vishay.de kao sampleove Dodju na adresu nista ne placas provjereno :) Max 10 komada moze po narudzbi al nije problem narucis 2 put hehe
Te iste diode idu u led stopove i u audijevim su farovima
A cuo sam da su se pojavile na koridoru neke led maglenke ?? valjda oko 40 km kostaju :icon_confused:

Za prednji branik imam neku ideju al o tom po tom .. :)
pozz
 
Član
extra auto,bas sam je vidio prekjuce na magistrali,pa sam se zapitao zar ima ovako lijepih auta i u tz;)
extra odradjeno,samo naprijed i puno srece u nastavku radova:D
 
pirke je napisao(la):
Hvala svima na komentarima Drago mi je da su uglavnom pozitivni
@FCRS bravo :)

@daki Svaka cast za sliku :) Prije par mjeseci je sigurno izledala drugacije Sto se tice sitnica volio bi da si rekao koje su To je tvoje misljenje ja ga postujem Slobodno reci sve To je i bit foruma ??
Ima sitnica koje i meni smetaju ali nemam vremena sad da sve radim Astra je jedan stalno otvoreni projekat
Za felge sam vec napisao a nije problem Amera licno poznajem i vjerujem da ce mi izaci u susret

Maglenke sam spojio od TELUX dioda Ima ih se uzet u Tuzli 3.5 km komad cini mi se Ja sam ih narucio na www.vishay.de kao sampleove Dodju na adresu nista ne placas provjereno :) Max 10 komada moze po narudzbi al nije problem narucis 2 put hehe
Te iste diode idu u led stopove i u audijevim su farovima
A cuo sam da su se pojavile na koridoru neke led maglenke ?? valjda oko 40 km kostaju :icon_confused:

Za prednji branik imam neku ideju al o tom po tom .. :)
pozz

Može li malo pojašnjenje kako do tih ledica :D
 
Član
Izvinjavam se Stranica je www.vishay.com :) Kad otvoris idi na LEDs pa na TELUX pa ce ti se otvorit stranica sa tehnickim karakteristikama pojedinih dioda Nadjes boju koju zelis i kliknes na njenu sifru Ima tamo request sample Moraces se registrovat Ime prezime ovo ono da znaju gdje ce slat Stavis firmu neku imaginarnu Bojan111 d.o.o. sta ja znam i to je to Cekas jedno sedmicu dvije
 
Član
pirke je napisao(la):
Izvinjavam se Stranica je www.vishay.com :) Kad otvoris idi na LEDs pa na TELUX pa ce ti se otvorit stranica sa tehnickim karakteristikama pojedinih dioda Nadjes boju koju zelis i kliknes na njenu sifru Ima tamo request sample Moraces se registrovat Ime prezime ovo ono da znaju gdje ce slat Stavis firmu neku imaginarnu Bojan111 d.o.o. sta ja znam i to je to Cekas jedno sedmicu dvije
ih sad kad 100 ljudi naruci odjednom :lol:

mozda je to djabalabe u Njemackoj da posalju, ali u BiH??? Kako?

p.s. pravo fino auto! svaka cast!
samo kako ide sa 1.4 motorom i 17" felgama?
 

JD.

Član
koji si to double din player uzeo ?


a ja sam ti vec rekao sto puta da predobro izgleda ;) a bice jos bolja ne sumnjam
 
Član
Nista postarina Polako ljudi da nas ne provale :)

Ovo pokle mislio na JD-a izgleda hehe Neki shark nesto jedan hu player drugi elek. 7' tft
 
Član
ejj a koja je tacno sifra ovih ledica sto su kod tebe taMo ima metar nekih sifri za bjele ledice... :) da i ja porucim sebi paletu na kucnu adresu :D
 
Član
joj kad ljudi bankrotiraju ja cu bit kriv :)

@pokle jebiga meni je doslo bez problema postarina placena vec Mozda sad kad naruci 1000 ljudi pocnu i to naplacivat :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top