Astra G 1.6 16v Tuzla

Astra G 1.6 16v Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Motor 1.6 16v 74kw
Godiste '98
Oprema Sport
Modifikacije
Exterijer Angel eyes,xenon 6000K(tnx to C_A_T_T_O ;) ),F-Sytle body kit,gt opruge -40mm,full duplex ispuh, Irmscher maska, Rieger spojler na gepeku, felge MiM 7.5Jx16'' gume fulda extremo 205/50,nazad distanceri 20mm,custom "maglenke"
Interijer Presvlake svih sjedista od velura (kombinacija crveno crno),koza oko mjenjaca i rucne,custom papucice,crveno pozadinsko osvjetljenje, zadnja daska uradjena od medijapana presvucena crvenom alkantarom,  
Motor i motorni prostor Gljiva,amortizeri za haubu, ofarban poklopac motora u boju auta
s5032365kc0.jpg

s5032372kn8.jpg

s5032526dl0.jpg

s5032525iu3.jpg


Pragovi koji idu uz body kit su montirani Za vikend idu folije i zatamnjenje B stuba aBd pa ce biti jos slika
Pohvale kritike sve je dobrodoslo :)
Pozz
 
Braca ,ako je stvarno ovo tvoja astra...Auto je extra sredjeno,bas po mome ukusu..U kratkim crtama je DO JAJA AUTO:)|)
 
Član
Stajling je sve u svemu za moj ukus odlican, clean look izgled koji previse ne odudara od osnovnih linija, vec ga cini atraktivnijim, s tim, ako smijem komentarisati, ove OPC lool a like felge bih azurirarao nekim bling bling novijim modelima ili mozda i neka tamnija varijatna (grafitno siva), a nije sramota ni na 17 cola preci :lol::lol:, kad vec ides u smjeru styling-a...

Ostalo cista 5ica!
 
Član
@dexy-sexy Da to je moja Astra.. Hvala ..

@Colman Hvala na kom Za felge si u pravu al nista od tog ove god :icon_evil: Uskoro ove farbam a tek slijedece sezone imam u planu aBd gewinde i 17' ili 18'
 
Član
Cao pirke beze ti astra vopra heheheh jedva cekam da dodjem u tz pa cu da te prozovem da se fino upoznamo i da ti pokazem ja svoju astrid vjerovatno kroz dvije sedmice idem do amera da se malo ponovim heheheh a tvoje auto izkomentarisah na vise mjesta druze moj tako da ovdje nema potrebe mislim
 
Član
@lov2xlr8 ;) poz hvala

@Shogunn ohoho ponavljas se znaci Javi se obavezno da napravimo photosession i da vidim tu boju uzivo :) pozz

@KoKUz hvala na kom
 
Član
Auu izgleda dobro, mada su lose slike skroz, mislim los ugao slikanja nista se ne vidi, daj nam jos slika finih :D da se moze fino prokomentarisati :D sretno u nastavku.
 
Član
@ErRoR Cekam da mi dodje 2 din dvd player Pa onda idu led stopke na auto Jedino nikako da se skontam dal crvene il crne :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top