Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
Odlično, sprema za sezonu :D sinoć sam te baš spominjao, ako nisi pogledao svrati na fejs pa vidi sliku :D
Misliš na skup? Malo mi je nezgodno vrijeme okupljanja, pa tako da ne mogu ni jednu nedjelju doći. Organizirat cu ja jednu NED u Mostaru, pa da dođete i da bacimo kakav roštilj i dobar photoshooting... ;)
 
Član
Hvala vam. Trebao sam danas objaviti nesto slika, ali jbg nije krenulo kako treba. Uglavnom u potrazi sam za glavom volana za Astru, pa ako netko zna nekoga da ima, neka se javi.
 
Član
Nisam ni ja 100% siguarn kakva je, ali predpostavljam da joj je ona pipa što gasi žmigavce malo duža, a ona srednja rupa sa zubićima malo uža. Tako predpostavljam po onome što sam vidio...
 
Član
Evo koja iz garaze dok sam na poslu. Slika volana nema jer još uvijek nisam našao glavu volana. Pragovi su stigli, ici ce na lakiranje uskoro, a felge ce najvjerojatnije pricekati bolje dane. Za spuštanje ne govorite ništa jer i sam znam to, našao sam spirale za početak pa se trebam zaletiti do Čapljine da ih pokupim...2014-06-18-1406a.jpg 2014-06-18-1407a.jpg
 
Top