Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
f.png
Evo mozda nekom dam ideju za astru f ili neku drugu sa ovim motorom :D licno ja radio samo sto mi je bilo mrsko jos to sredjivat i glancat :) ovako na grubo cisto da vidite kako izgleda, mozda se nekom svidi. ;)
 
BHT Ovisnik
Jucer sam isao za Metkovic,mogao sam ti pokupit,onda te poslije tog sreo u gradu, il je prekjucer bilo kod novog kruznog na bijelom oko 5. Vidim stisnu je ondje, jesi nesto radio oko lonaca, pravo fin zvuk,a ne dere se mnogo kao prije. Sija 'ko tepsija :)
 
Član
@Harli_team, focak89 - Hvala puno!
@CoL3 - Jebi ga, valjda cu stici ovih dana zaletiti se do dole pa odraditi odmah kod ovoga prijatelja i montažu i sve... Srednji mi je orginalni, a zadnji je Remusov sto je bio na bratovoj Astri, svoj stari sam skinuo jer mi je bio pretih(sada je taman :D). A ono, sto govoris ne dere se mnogo, je bio jedan period bez srednjeg, pa je uzasno bilo. Jos mi ostaje da stavim onaj srednji full protočni i bit će idealno.

@Joksa Turbo - Oooo vjeruj mi i ja jedva čekam, svaki dan bakćem se oko neke nove slike u PS-u i gledam kako ce da izgleda, poludi više ovako :D
 
Član
Danas ću baš premjeriti točno sve pa ti javiti.

@Little Dragon - Ne radi ona stranica "ZaSlike" pa tako da nisam objavljivao onda, a inace prvo tamo objavim :))))
 
Član
2014-06-21-1416_1.jpg
Evo konacno montiran volan. Hvala @FAHRO_ELIMINATOR-u on me je spasio sa glavom volana i prekorektan ispao.
2014-07-02-1441_1.jpg

Ovaj mjesesc stiže i KONI ovjes, pa sam u potrazi za Eibach ili H&R oprugama koje ce ici uz KONI. Ako znate nekoga ili imate opruge, javite mi se.

Ove sto sam trebao uzeti u Čapljini su glupe FK, a njih ne zelim na autu...
 
Top