Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Evo Sreto ti nadje 16-ke. Imas po piku 15, barem kad sam ja gledao kad je htio clan Funky kupit bilo je jedno 5 parova. I nisu nesto mnogo bile,max 400 KM.
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Evo Sreto ti nadje 16-ke. Imas po piku 15, barem kad sam ja gledao kad je htio clan Funky kupit bilo je jedno 5 parova. I nisu nesto mnogo bile,max 400 KM.

Ma trazio sam i ja, ali ima nekih kako kopija toga modela, ali konkretno OZ nikako nisam mogao naci...
 
Član
Danas tokar zavrsio Hand Made (power cap), bacio se u potragu za djelicima, pa sam ga montirao. Sutra testiranje..
 
BHT Ovisnik
kada ste gore,mislim da sam rijesio neke stvari na autu pa da i ja probam:icon_biggrin:
 
Član
g0go je napisao(la):
Buraz, u 11 se krece od stadiona... Tako da smo dole oko 11.30 - 11.45...

Gogo dobro naostri blesu do src vikenda jer dvije crne pile iz Neuma dolaze, prijete i donose zemljotres sa juga :lol: .Jesi li na zimuljama?,javi ima li poboljsanja u trakciji ;)
 
Član
Hehehee, blesa je skoro pa spremna, mozda cete se iznenaditi kada vas blesurina doceka... Na zimuljama ce biti danas, a jos joj sljeduje par stvari i osvjezenja. Vjerujte, zemljotres ce vas i docekati. :) :p
 
Član
Jucesnji najbolji rezultat na zimacama 15.085, hajdemo rrci da sam zadovoljan, ali ne u potpunosti, zato do SR-a sljeduje pakovanje jos par iznenadjenja. Njih necu otkrivati do SR, pa cete moci vidjeti na pisti. Pozdrav, pa se vidimo 15og i 16og.
 
Top