Astra cabrio 2.0 16v

Astra cabrio 2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Opel Astra Cabrio 2.0 16v (150Ps+) Berttone, 1996god. body kit, alufelne 17" , zadnji alu spojler, elektricni krov, sportski usis-izduv, abs, servo, sportski ovjes, daljinsko paljenje vozila, hauba i blatobrani radjena po narudzbi, el.paket, koza, grijanje siceva, (muzika) radio-dvd pioneer touch screen, Navigacija, pojacalo Hifonics 2000w, 2x1200 subwofer, visokotonci 6x400w, neonke vanjske i unutrasnje, angel eyes farovi, crne stoplampe, zatamnjena stakla, osvojeno 1st place Jap Stayle, Best Jap Stayle Bihac 08" 402 street race...i naravno lijepe tablice,heheh...PooozzzZZZZ
 
Član
sve je dobro samo kad vidim ove pijacarske retrovizore povraca mi se,a i trebao si malo da pustis da ti i krilo prekriva farove da bi pratilo liniju sa haubom,sve u svemu nije lose
 
Član
Posto i ja imam astru f mogli bi malo da popricamo na temu nabavke dijelova u bih, da malo opises kako si dolazio do pojedinih dijelova, tipa prednjeg spojlera, hauba da li je radjena ili narucena i sl. Ono sto meni nije jasno jeste kako uopste postoji ovakva bertone na nasim tablama???
 
Početnik
ubija u oci .. . neznam svaka tebi cas na ulozenim parama i trudu . al meni se nesvidja .. no nebitno .. bitno je da se tebi svidja .. samo tako nastavi ;):cool::cool:
 
Član
coko VW je napisao(la):
Extra auto... samo daj slika iz svih kutova i unutrašnjosti da uživamo. ;)

Hvala druze...bice slika naravno...pozzzz

PooZzzzz... hvala svima na lijepim komentarima, naravno ima i onih sto im se ne svidja ali svako ima svoj ukus i o tome se ne raspravlja ;) ... naravno stavit cu jos slika ali trenutno ih nemam mnogo na compu, drugi put...pozzz za sve i cuvajte se :cool:


majsta je napisao(la):
Posto i ja imam astru f mogli bi malo da popricamo na temu nabavke dijelova u bih, da malo opises kako si dolazio do pojedinih dijelova, tipa prednjeg spojlera, hauba da li je radjena ili narucena i sl. Ono sto meni nije jasno jeste kako uopste postoji ovakva bertone na nasim tablama???

ok nije problem...slobodno pitaj sto te zanima , i sorry ali ne kuzim sta ti nije jasno u vezi bertone:icon_smile: ovdje sam novi pa nisam jos pregledao garaze...pogledacu tvoju astricu ...pozzzZZZ:icon_smile:

sreckoas je napisao(la):
sve je dobro samo kad vidim ove pijacarske retrovizore povraca mi se,a i trebao si malo da pustis da ti i krilo prekriva farove da bi pratilo liniju sa haubom,sve u svemu nije lose

hvala...ali te moram ispraviti u vezi retrovizora , mozda ti tako izgledaju ali nisu sa pijace nego su kao i svi drugi dijelovi kupljeni u jednom tunning-shopu...pozzzZZZ:lol:
 
Administrator
hmmmm.... svako ima svoj ukus ali previse plastic-fantastic, zadnji kraj je dobar ali prednji mu ne stoji nikako... ako se tebi svidja ok... i ja bi vratio fabricke retrovizore jer su ovi ocajni:icon_biggrin:
 
Član
too much for me... ovi spojleri... za mene bezze izgledaju.. ali ti sebi sredjujes auto... tako da samo nastavi :D:D
 
BHT Ovisnik
malo tko voli spojlere,al ipak nije golf 2 pa tako da se to fino sve uklopilo,mozda samo malo prednji,al meni se sviđa:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
malo tko voli spojlere,al ipak nije golf 2 pa tako da se to fino sve uklopilo,mozda samo malo prednji,al meni se sviđa:cool:

Slazem se sa tobom, samo prednji da je malo drugaciji, il da li si razmisljao da farbas mrezicu u crno??? Posto se stopke zatamnjene super uklopile sa zelenom bojom, uopste ceo zadnji kraj auta je super sa sve pragovima...:123:
 
Član
Auto je full uradjeno koliko vidim, imas stila jedino kad bi neke pijacarske dijelove(npr. retrovizori mi tako djeluju) zamijenio kvalitetnim tuning dijelovima mislim da bi bilo drama auto, jel jos sta u planu?
 
Član
bijela naljepnica na zeleno auto !???? brate ,kolko si para puko na bodykit mogao si uzeti i retrovizore neke normalne i u boji auta , a ne ove pijačarske...
onda , ne idu bijele mrežice na ovu boju....crne mrežice bi mnogo , mnogo ljepše stajale...
sve ostalo je super ;)
 
sve mrezice naprijed,foliju na sjabi i retrovizore u crno,a spojler nazad skini...tako bi ja uradio...ovako mi je smijesan

edit...posto mislim da te rijeci ne mogu ubjedit...

astracabrio_f99c3.jpg


jos bi na ovo dodao,vece felge ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top