Astra cabrio 2.0 16v

Astra cabrio 2.0 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
To legendo i ovdje si došao ;) Samo naprijed.


Ljudi auto uživo izgleda puno puno bolje i moćnije... Imao sam priliku detaljno pregledati auto kad su nas ugostili u Kladuši pri povratku iz Karlovca... super je sve posloženo i na svome mijestu što je najbitnije.

Naravno da bi i ja neke detalje promijenuo da se pitam, ali to je manje bitno... bitno je ono što treba da bude, xe pod haubom ;)

pozdrav.
 
Član
Eo tebe i ovdje, ja necu nista komentirat rekao sam ti prijedloge na OT-imu tak da uzivaj ... ;)
 
Legend
meni auto dobro izgleda,ja bi samo ovdje retrovizore u boju auta i mrezice u crno,vidi se da je puno truda ulozeno;)
svaka cast:cool:
 
Član
antrax je napisao(la):
To legendo i ovdje si došao ;) Samo naprijed.


Ljudi auto uživo izgleda puno puno bolje i moćnije... Imao sam priliku detaljno pregledati auto kad su nas ugostili u Kladuši pri povratku iz Karlovca... super je sve posloženo i na svome mijestu što je najbitnije.

Naravno da bi i ja neke detalje promijenuo da se pitam, ali to je manje bitno... bitno je ono što treba da bude, xe pod haubom ;)

pozdrav.
Pooozzzz i tebi jarane, da to je ono najbitnije i jos ce se raditi na motoru tako da ce ici jos bolje...nadam se da ce tamo u proljece biti kakvih skupova pa da napravis taj rostilj ;) , cuvaj se:cool:

Nexus je napisao(la):
meni auto dobro izgleda,ja bi samo ovdje retrovizore u boju auta i mrezice u crno,vidi se da je puno truda ulozeno;)
svaka cast:cool:

pozzz ,da i ja sam odlucio retrovizore ofarbat u bolji auta a mrezice ostaju iste, jer vjeruj mi da je ovako bolje, pokusavao sam ja svasta s tim mrezicama i tako da crne i nisu bas nesto kada gledas uzivo, kao sto mi je drug Antrax rekao drugacije je to uzivo, ja to mislim za svako auto, tnxxxxxx;)

ErRoR je napisao(la):
Eo tebe i ovdje, ja necu nista komentirat rekao sam ti prijedloge na OT-imu tak da uzivaj ... ;)

HVALA :cool:

ArminM je napisao(la):
iskreno meni se ovo nimalo ne svidja,prvo ne volim kabriolete sa ovim krovom,samo metalni,ljepse je puno,drugo ovi ti retrovizori odudaraju samo tako,nekako sve ide na nesto extremno,a nije tako,al et,bitno je da se tebi svidja,vjerovatno ima jos ljudi kojima se svidja,meni je bezveze;););)

bitno ja da je OPEL :lol: I meni se svidja a ja bas volim platno ,nekako mi taj hard-top ne pase , to mi nije to ;), da bas je nekako bezveze :lol: POzzzzzzzZZZ
 
Član
Ma druže sve ćeš upratit na ot forumu u okupljanjima i td... bit će jedan zimski poslije nove godine ako Bog da... neki dom iznajmit ili šta već... vidjetćemo još... januar ili februar hehe a onda lagano od marta i aprila standardna okupljanja, utrke i sve što ide tokom sezone ;)

pozz.
 
Član
svaka casta za auto.extra urađeno.po meni.al nisi trebo felge obojat u boju auta.to ne mogu vidit.sve ostalo extra
 
Član
:) sta rec prelijep auto,, tesko je udovoljit svima jer svima je GERMAN STYLE u glavi :) al meni prelijepo uradjen auto ;) samo naprijed!
 
Član
Puno vremena, para, truda, ljubavi, k*a, palaca,... Vidi se da je ulozeno mnogo i VEEELIKI respect za sve! Po meni auto izgleda extra! Daj baci koju sliku unutrasnjosti! :cool:
 

gox

Član
skidaj ovu BATMAN karambolku :lol: retrovizore i to bijelo sa sajbe ljubi te brat :lol::lol::lol::lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Puno vremena, para, truda, ljubavi, k*a, palaca,... Vidi se da je ulozeno mnogo i VEEELIKI respect za sve! Po meni auto izgleda extra! Daj baci koju sliku unutrasnjosti! :cool:

hvala jarane, stavit cu slike...pozzzzz;)

GOX01 je napisao(la):
skidaj ovu BATMAN karambolku :lol: retrovizore i to bijelo sa sajbe ljubi te brat :lol::lol::lol::lol:

Brate, imas jos koju zelju :lol: ...jesi ti mislio da sam ja zlatna ribica:icon_biggrin: , sala...pozzzzZZZZ :smajli43:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top