Astra 1,7 dti,75 ks,2001.,otisla bosch pumpa

Astra 1,7 dti,75 ks,2001.,otisla bosch pumpa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tektronix je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
tektronix je napisao(la):
Popravka elektronike pumpe Opel 1.7DTI u Sarajevu 061 890 199
(rastavljanje modula,zamjena komponenti koje uzrokuju hladne lemove,reparacija nakon javljanja prenapona sa alternatora...),preko 100 repariranih jedinica iz cijelog regiona,garancija 1 godina

E jesi se nasao ofirno reklamirati :lol:

Jel se to ne smije?Ako ne evo odmah kazem nek me niko ne zove i nek me admin izbaci,eto vam Dzeme i Sane u Sarajevu,Aida u Zenici (selam Aide) i Azera u Mostaru nek vas i dalje lopataju

Prije svega nemoj da prozivaš bilo koga, nemaš to pravo. Azer je ljudina kakvih malo postoji u ovoj našoj državi. Aida ne poznajem toliko dobro, ali znam da je majstor klase broj 1 što se tiče ovih stvari i zašto ne platit više da se uradi kvalitetno ?


Admini lock ovo, momak je napravio auto.
 
Brate ne prozivam ja nikoga,ja sam prvi napadnut kao da sam nekome nesta ovdje opsovao,a sve gore navedene ljude znam,odlicno saradjujemo,pijemo kafe,druzimo se,isti hljeb jedemo,saljemo ljude jedni drugima da ne hodaju kao ovaj kolega iz Sarajeva u Zenicu itd...
 
Član
tektronix je napisao(la):
Brate ne prozivam ja nikoga,ja sam prvi napadnut kao da sam nekome nesta ovdje opsovao,a sve gore navedene ljude znam,odlicno saradjujemo,pijemo kafe,druzimo se,isti hljeb jedemo,saljemo ljude jedni drugima da ne hodaju kao ovaj kolega iz Sarajeva u Zenicu itd...

Pa rekao si neka vas "lopataju" i to je prozivka... niko ti nije rekao da si uvrijedio i slično, ili opsovao... samo kažem da je Azer ljudina kakve nema nadaleko... čovjek radi pošteno barem u odnosu na neke druge koje ja poznajem... on se nema na osnovu bilo čega igdje prozivati ni imenovati ako to nije pozitivno sigurno ;)
 
antrax je napisao(la):
tektronix je napisao(la):
Brate ne prozivam ja nikoga,ja sam prvi napadnut kao da sam nekome nesta ovdje opsovao,a sve gore navedene ljude znam,odlicno saradjujemo,pijemo kafe,druzimo se,isti hljeb jedemo,saljemo ljude jedni drugima da ne hodaju kao ovaj kolega iz Sarajeva u Zenicu itd...

Pa rekao si neka vas "lopataju" i to je prozivka... niko ti nije rekao da si uvrijedio i slično, ili opsovao... samo kažem da je Azer ljudina kakve nema nadaleko... čovjek radi pošteno barem u odnosu na neke druge koje ja poznajem... on se nema na osnovu bilo čega igdje prozivati ni imenovati ako to nije pozitivno sigurno ;)

Meni je trebao majstor hitno i jedini koji mi je predlozen je Aid iz zenice i njemu sam i isao,prema tome nemojte raspravljati oko toga,jer niko mi nije ponudio drugu opciju u sarajevu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top