Astra 1.6 16V by Zera

Astra 1.6 16V by Zera

Član
Uvezena 2008. sa ca. 80.000km. Ovdje "vozio" stariji covjek. Vise je bio u garazi nego sto je vozen
 
Član
Normalno je za onog ko ne zna. Trebao si ti otić u servis da ti fino našteluju (ako znaju) pa bi vidio da je to što ti nazivaš normalnim ustvari nenormalno ;)

Drug, ja sam svoj plin servisirao svako godisnje i tako 4 godine, sve je u redu bilo i to je ta potrosnja, samo sto mi hocemo umjesto 15 da trosi 5 ali ne moze jbg
 
Član
Bio sam kod majstora, namjestio mi je "mape". Sad mi je potrosnja oko 0,5L vise nego na benzinu

Npr. Autoputem 8.1l a na benzinu mi je ta relacija (koju cesto idem) uvijek bila 7,5-7,8

Tj oko 6km na 100kilometara. :)
 
Član
Ovaj forum koristi i moj sin i ja otac koji je presao cetrdeset ;)
sad tek ugleda
i neko ko je presao 40 godina i dalje tvrdi da je normalno da mu auto trosi 2.5l vise plina na 13l? iako svi tvrde da potrosnja ne raste vise od 10%? iako nas tona ima sa iskustvom da se na potrosnji do 10l digne max litar na plinu, ako je dobro ustimano, ne ide ni toliko?
mali, ako si ti, zovi tatu da vidi poruku
 
Član
sad tek ugleda
i neko ko je presao 40 godina i dalje tvrdi da je normalno da mu auto trosi 2.5l vise plina na 13l? iako svi tvrde da potrosnja ne raste vise od 10%? iako nas tona ima sa iskustvom da se na potrosnji do 10l digne max litar na plinu, ako je dobro ustimano, ne ide ni toliko?
mali, ako si ti, zovi tatu da vidi poruku

OK neda mi se raspravljati neka ti trosi koliko hoce meni je trosilo toliko koliko sam napisao sve uredno nastimano (plin placen preko 1200) kao sto sam i rekao servisi uredni.

Pozz i sretno

PS. Plin je svakako iza mene i u moje auto vise nece nikada to znam :)
 
Član
Raden sekvent plin u terenca motor 2.5 benzin 150 PS prije 5 godina sa atestom i svim preko 1.200KM

Sad zaista nisam u toku koliko si ti platio?
 
Član
Raden sekvent plin u terenca motor 2.5 benzin 150 PS prije 5 godina sa atestom i svim preko 1.200KM

Sad zaista nisam u toku koliko si ti platio?
Ali ok, prije 5 godina, to je ok cijena. Terenac sa plinom na 2.5 motor i potrosnja 13l?

Ja bi rekao da je to ok, jer cisto sumnjam da ti je manje od 11 uzimao benzina.

I znaj, da bi vozilo na plinu radilo kako treba, na benzinu mora raditi bez mane!

Sto znaci, da ne mozes ocekivati da ugradis plin u neku krntiju, koja jedva ide i na benzin, da radi kako treba na plinu...
 
Top