Aprilia rs 50 Replika Prodaje se !

Aprilia rs 50 Replika Prodaje se !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Aprilia rs 50 Replika

Evo malo nove slikice oprana i sredjena ,dotjerana :D

2ij3ujo.jpg

5wju9u.jpg

x5apv.jpg

11hv6ut.jpg
 
Super Moderator
RE: Aprilia rs 50 Replika

ma dobro hajde nek se kotrlja ali kad si vec uzimao rs trebao si barem 125 ;)
sta ce ti vozacka molim te ko da te neko zaustavlja hajde....
ovaj auspuh sto je na njemu je odlican vec nemas potreba da trazis bolji a i onako nemas yoshimuru za ovo jer je ovo 2t a ne moze tu bilo kakav auspuh ;)
nek je sa srecom drug, al moj prijedlog je kad ustelis malo saltanje odma prodaji i uzimaj barem rs 125
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

Fin motor nek je sa srecom, meni je jedino zanimljiva sto ima manuelni mjenjac, inace s tim gumicama se ja nebi smio zezat po krivinama :p, ima li kakvih planova?

Puno predjenih kilometara zelim!!!
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

allroad je napisao(la):
ma dobro hajde nek se kotrlja ali kad si vec uzimao rs trebao si barem 125 ;)
sta ce ti vozacka molim te ko da te neko zaustavlja hajde....
ovaj auspuh sto je na njemu je odlican vec nemas potreba da trazis bolji a i onako nemas yoshimuru za ovo jer je ovo 2t a ne moze tu bilo kakav auspuh ;)
nek je sa srecom drug, al moj prijedlog je kad ustelis malo saltanje odma prodaji i uzimaj barem rs 125

heh vidim ima neko i da se razumije!! sad za sad nema nikakvih planova bice preko zime !ovo mi je prvi motor na saltanje pa narawno dok se ustelim doce veci abd ! a sto se tice auspuha planirao sam ga mjenjat , kao sto kazes nemoze svaki znaci mjenjam samo top ili cu stavit TT ili ZX uglavnom on se mjenja abd ! hheh sto se tife felgi nebih da izmisljam toplu vodu !! one ce ostati kakve jestu mozda ih samo ofarbam u drugu boju da motor dodje do izrazaja !! eto tak pa nastavk slijedi !
 
Super Moderator
RE: Aprilia rs 50 Replika

ma felge ne diraj trosak samo pravis a nista neces postici time ;)
samo da ti kazem da TT i ZX nisu nista bolji od arrowa, a ako vec hoces neki od ta dva onda ZX, ali on je samo za nijansu bolji od TT-a... znaci nista pretjerano ako sa ZX-om dobijes 1 konj sa TT-om ces 0,9 ;)
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

ja bih stavio leo vince v6 samo zbog zvuka...kad stavis zx samo ce jos vise prditi.......:D
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

raja ew gledam ovaj motor i svidja mi se pravo e sad me interesuje da li neko ima ovakav motor da proda ...***?
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

dinnnoo je napisao(la):
raja ew gledam ovaj motor i svidja mi se pravo e sad me interesuje da li neko ima ovakav motor da proda ...***?

ima ih po pik-u pun klinac;);)
Ja sam sebi htio uzet ovakav motor. davao meni lik u zamjenu za mog golfa,ali je trazio puno doplate,tako da sam odustao
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

ArminM je napisao(la):
dinnnoo je napisao(la):
raja ew gledam ovaj motor i svidja mi se pravo e sad me interesuje da li neko ima ovakav motor da proda ...***?

ima ih po pik-u pun klinac;);)
Ja sam sebi htio uzet ovakav motor. davao meni lik u zamjenu za mog golfa,ali je trazio puno doplate,tako da sam odustao


druze ja sam gledao po piku sve je to preko 2000km ja bi nesto sto je jeftinije jer mi se ne daje puno para odma sad za neku zvjerku....vec nesto da je fino i cool a ne prejako i preskupo ako me razumijes....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top