Aprilia rs 50 Replika Prodaje se !

Aprilia rs 50 Replika Prodaje se !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da se pohvalim dobio sam motoric : )) arpilia "replika" rs 50 ccm sportska verzija

Namjenjena je za trke posjeduje malossi kit od 50 ccm eto toliko za sad : ))




 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

izvini koliko te je izasla ako se moze znati...meni se pravo svidja i razmisljao sam i ja uzeti jednu ovakvu...
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

nek je tebi sa srecom ..
al meni je ovo smijesno, agresivan izgled a 50ccm .. a zvuk da ne komentarisem, jace se cuje masina za ves kod mene, al et moze se to valjda sredit :D
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

nezz sta bi ti rekao, trebao si ganjati nesto 600cc, meni se gadi had cujem ovim dvotaktascima zvuk, al et svak ima svoje..
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

ma stavis malossi gljivu i drugi auspuh niposto leo vince jer ce ti onda smao jos vise prditi...stavis neki auspuh da ti bude dubok zvuk i sa malosijevom gljivom cut ce se to dobro...:D
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

Ima u doboju ovakva vec 2 sezone meni je smjesno lsusati taj zvuk ali fino ozgleda
 
RE: Aprilia rs 50 Replika

hvala hvala !! ma ima skoro svu opremu malossi , samo treba malo jaci auspuh stawit i imace bolji zvuk !! a izasla me 1900 !!! heh a emire ovo mi je prvi motor na saltanje pa tako polako precemo na vece dok dodje vrijeme !!
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

meni je ovaj motor preljep i gotiva mi je sto izgleda ko veliki a samo 50 kubika ... mada, ovi motori serijski 110 ja mislim da idu tako da nije los ni sto se brzine tice ... ako se ne varam juce sam je vidio dole u gradu parkiranu i bas mi je zapala za oko jer sam i ja jedno vrijeme razmisljo o kupovini iste samo sto se nije dala nac da lici na nesto a da nije preko 2500-3000 ... svaka ti cast, mislim da se neces pokajat ... pozdrav
 
Početnik
RE: Aprilia rs 50 Replika

al de podhitno mjenjaj lonac,ovako motor glomazan a lonac nidje veze..fin motorcic za barenja picica :D
 
RE: Aprilia rs 50 Replika

hahah :D hvala hvalaa, bice nekih preprawki sto se tice auspuha ni meni se snesvidja nacemo nesto boljee !!! :) a pokajao se nisam jer znam kakva je masina i znam da je ocuvano !!! i jos jednom hvala :D
 
Član
RE: Aprilia rs 50 Replika

Izvini drug, al' ja ovo ne mogu da provarim, ajde da ti je 16 god pa ne mozes poloziti A kategoriju ok, onda je extra stvar, al' kad vidim da izgleda kao "veliki" motor, a gumica nazad 105 sirine, jos onaj skuteraski zvuk, bljaaaaaak :) A inace nek je sa srecom da se ti navozas :)
 
RE: Aprilia rs 50 Replika

hahahahha Pa dobro trizaa nemoze svako priustit sebi da polaze A kategoriju :)) hahah ma bice bolji zvuk neg sto jest u potrazi sam za auspuhom yoshimura pa onda ces se ibretit kakav ce bit zvuk :D !!! heh hvala jegendo !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top