apple laptop - pomoziteeee

apple laptop - pomoziteeee

http://www.askdavetaylor.com/how_do_i_install_windows_xp_on_my_mac_using_boot_camp_1.html

evo bas sad nadjoh i ja kako....
 
Član
MacBookPro 7.1 je

ma koristio sam boot camp da pokrenem instalaciju ali nece sad da se upali samo se pojavi slika ova koju sam postavio
 
koliko sam skontao ovo gore sto sam ti postavio moras imati instaliran mac OS i pored njega XP, znaci dual OS....

a kako si ti formatirao, znaci instaliraj prvo mac OS pa tek onda xp ali bez brisanja mac Os i na drugu particiju....
 
Član
ma nema sad nista na pc ni OS ni Xp, a meni da je sad instalirati ili OS ili XP a nemogu da pokrenem ni jedan ni drugi
 
Član
evo downlodujem ovo......sta dalje :)))

daj covjece da vratim bilo koji sistem nemoze rodica na facebook hahahaha
 
Član
Otpakuj ta dva foldera na USB stick, imaš "boot" i "slax", kad ih otpakuješ idi u "boot", i klikni na makeboot.bat ili tako nešto, uglavnom onaj zupčanik, kad ti se otvori shell pritisni enter (odgovor na pitanje).

Stavi USB u MAC i upali ga, trebalo bi da vidiš djetelinu :D
 
Član
ma nije moj laptop od rodice je, a zensko ba nezna na XP a kako ce na OSX

Deyo je napisao(la):
Otpakuj ta dva foldera na USB stick, imaš "boot" i "slax", kad ih otpakuješ idi u "boot", i klikni na makeboot.bat ili tako nešto, uglavnom onaj zupčanik, kad ti se otvori shell pritisni enter (odgovor na pitanje).

Stavi USB u MAC i upali ga, trebalo bi da vidiš djetelinu :D

uradio sam sve ovo ali nista opet isto:icon_sad:
 
drug, moras ti dici MAC OS nanovo, skini njihov operativni i instaliraj njega, a zatim dok je on na racunaru digni XP tako da imas dva operativna.........
 
Član
kazes da je nov, sto znaci da ima garanciju, nosi ga tamo gdje si ga uzeo i nek sastavljaju opet ha ya.... onda ga ubuduce ostavi na OSX, a ako ne zna da radi na njemu, nek ga proda i uzme sebi kakav obicni laptop na koji moze xp... a ne da pokusava mac prepravit da radi na xp
 
Član
TuLe je napisao(la):
kazes da je nov, sto znaci da ima garanciju, nosi ga tamo gdje si ga uzeo i nek sastavljaju opet ha ya.... onda ga ubuduce ostavi na OSX, a ako ne zna da radi na njemu, nek ga proda i uzme sebi kakav obicni laptop na koji moze xp... a ne da pokusava mac prepravit da radi na xp

upravo tako. sramota je na mac-a stavljat win. to ti dodje kao uradit ovako nesto

GetImage.aspx
 
Član
zen3dom je napisao(la):
drug, moras ti dici MAC OS nanovo, skini njihov operativni i instaliraj njega, a zatim dok je on na racunaru digni XP tako da imas dva operativna.........

ma instaliro bi ja da znam, nece da pokrene instalaciju nikako, ostavio sam u genelec naka oni instaliraju

TuLe je napisao(la):
kazes da je nov, sto znaci da ima garanciju, nosi ga tamo gdje si ga uzeo i nek sastavljaju opet ha ya.... onda ga ubuduce ostavi na OSX, a ako ne zna da radi na njemu, nek ga proda i uzme sebi kakav obicni laptop na koji moze xp... a ne da pokusava mac prepravit da radi na xp

ma nov je ali nije kupljen ovdje, ma da mi je vratiti kako je bilo hehe neka se uci na OSX:lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
kazes da je nov, sto znaci da ima garanciju, nosi ga tamo gdje si ga uzeo i nek sastavljaju opet ha ya.... onda ga ubuduce ostavi na OSX, a ako ne zna da radi na njemu, nek ga proda i uzme sebi kakav obicni laptop na koji moze xp... a ne da pokusava mac prepravit da radi na xp

upravo tako. sramota je na mac-a stavljat win. to ti dodje kao uradit ovako nesto

GetImage.aspx

pa bas... bukvalno uvreda. to ti je kao da od rasnog konja pravis magarca :D
 
Top