APEL ZA POMOĆ TEŠKO OBOLJELOJ ELMI BOŠKAILO

APEL ZA POMOĆ TEŠKO OBOLJELOJ ELMI BOŠKAILO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
pozdravi komsinicu... neka se jave i na radio kameleon, u onu emisiju sto ide ujutro, udri muski... tamo se skupljalo i mislim da ce se nastaviti skupljati za one kojima je potrebno...
 
Legend
Druze nije ti Forum nista kriv, mislim nastrano sve, ali nekako me to ubode u oci, znaci ova tema nesluzi da se potpisemo svi oni koji smo uplatili, nego da se zna i objavi i ukoliko je moguce u sto vecem broju prikupi neka donacija.

Bez uvrede, ali nije ti bas ta bila na mjestu ;)
 
Početnik
daki je napisao(la):
Druze nije ti Forum nista kriv, mislim nastrano sve, ali nekako me to ubode u oci, znaci ova tema nesluzi da se potpisemo svi oni koji smo uplatili, nego da se zna i objavi i ukoliko je moguce u sto vecem broju prikupi neka donacija.

Bez uvrede, ali nije ti bas ta bila na mjestu ;)

ako mislis na mene ja znam da nije na mjestu bila i da nije okej, mislim da sam to vec i rekao, po mom postu se dalo shvatiti... Izvinjavam se ako sam nekoga uvrijedio time.

Edit: svaka cast sto si prihvatio prijedlog i posebno postavio pod forum za humanitarne akcije + od mene
 
Početnik
Update: Telefonski brojevi

DONACIJA ZA ELMU POZIVOM NA BROJEVE:
HT Eronet 092 880 802
BH Telecom 090 291 029
 
Član
Skupilo se dovoljno para,tako da je Elma prebacena u Zagreb,medjutim stanje joj se sad pogorsalo.Dobri ljudi su uradili svoje sad je sve na Bogu i doktorima..Nadam se da ce sve biti ok..

Tema moze lock
 
Početnik
Schumi je napisao(la):
Skupilo se dovoljno para,tako da je Elma prebacena u Zagreb,medjutim stanje joj se sad pogorsalo.Dobri ljudi su uradili svoje sad je sve na Bogu i doktorima..Nadam se da ce sve biti ok..

Tema moze lock

koliko sam ja upucen jos uvijek se nisu skupile sve pare :S prebacena je u Zagreb bas iz tog razloga sto joj se stanje pogorsalo, prije 4 dana akcija je jos uvijek bila u toku, pa mislim da jos uvijek traje.
 
Član
Default je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Skupilo se dovoljno para,tako da je Elma prebacena u Zagreb,medjutim stanje joj se sad pogorsalo.Dobri ljudi su uradili svoje sad je sve na Bogu i doktorima..Nadam se da ce sve biti ok..

Tema moze lock

koliko sam ja upucen jos uvijek se nisu skupile sve pare :S prebacena je u Zagreb bas iz tog razloga sto joj se stanje pogorsalo, prije 4 dana akcija je jos uvijek bila u toku, pa mislim da jos uvijek traje.

Ja sam gledao na tv.u da su skupljene pare,krajnji rok je bio kraj januara a vec su se skupile..Sacekacemo da neko zvanicno kaze
 
Početnik
Schumi je napisao(la):
Default je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Skupilo se dovoljno para,tako da je Elma prebacena u Zagreb,medjutim stanje joj se sad pogorsalo.Dobri ljudi su uradili svoje sad je sve na Bogu i doktorima..Nadam se da ce sve biti ok..

Tema moze lock

koliko sam ja upucen jos uvijek se nisu skupile sve pare :S prebacena je u Zagreb bas iz tog razloga sto joj se stanje pogorsalo, prije 4 dana akcija je jos uvijek bila u toku, pa mislim da jos uvijek traje.

Ja sam gledao na tv.u da su skupljene pare,krajnji rok je bio kraj januara a vec su se skupile..Sacekacemo da neko zvanicno kaze

Provjerio sam i u pravu si pare su skupljene, admini moze lock ako nije problem :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top