APEL ZA POMOĆ TEŠKO OBOLJELOJ ELMI BOŠKAILO

APEL ZA POMOĆ TEŠKO OBOLJELOJ ELMI BOŠKAILO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Mostar (RTM) - Porodica Boškailo nastanjena u Aladinićima kod Stoca, od sedmog mjeseca 2007. godine bitku bije sa problemima oko liječenja njihove sedamnestogodišnje kćerke Elme Boškailo. Elma boluje od najteže vrste progresivnog tumora takozvanog Hongkočkin, od kojeg samo oni rijetki ili oni kojima se odmah pomogne, mogu preživjeti.

Otac Mirzo i majka Adisa nisu u mogućnosti dalje liječiti svoju kćerku.

„Ja sam sedamdesetpostotni invalid, a žena mi nigdje ne radi, da sam po marku plaćao put Mostar-Sarajevo do sada bi potrošio milion maraka. Uzimao sam kredite, pomagala mi je i familija i prijatelji, ali sam sad sam stigao na dno-dna", rekao je kroz suze otac Mirzo.

„Ja samo želim da svoju Elmu vidim istim očima kao i prije ovog nesretnog događaja. Zamolila bih sve ljude koji su u mogućnosti, pa koliko toliko, da pomognu da se operacija presađivanja koštane srži u Zagrebačkoj klinici omogući, sve košta 80.000 KM", rekla je za RTM majka Adisa. (z. hadžajlić)

POMOĆ MOŽETE UPLATITI NA:

RAČUN U KM BROJ: 143 720 5293

DEVIZNI RAČUN BROJ: 123 761 95 26

ILI BR.MOB. MAJKE ADISE: 063- 709-736

DONACIJA ZA ELMU POZIVOM NA BROJEVE:
HT Eronet 092 880 802
BH Telecom 090 291 029

elma_boskailo_1.jpg


Preuzeto sa: LINK

hajde ljudi da se ukljucimo u ovu akciju, svaka donacija je sigurno dobro dosla, ja sam licno danas uplatio neki novac... mislim da takodje i vi svi mozete isto uraditi... Ne poznajem djevojku niti mi je u bilo kakvom srodstvu nego sam cuo za ovo od prijatelja, a takav sam da ne mogu da presutim ovakve stvari... mozda ovome nije mjesto na autoforumu, ali mislim takodje da nikome nece ni naskoditi... JEdno dobro dijelo se sigurno vraca...
 
Početnik
a ja foruma i govana... pa jeli moguce barem 10 da nas se nadje i uplatimo po popisanih 10 maraka :S svi pricaju o nekakvim felgama, spojlerima, farovima koji su daleko iznad tih 1KM 2KM 3KM... sramota... definitivno sramota... a da treba organizovati neki skup na kojem ce se lokati i zderati svi bi trcali i pare uopste nebi bile problem jeli tako? bas sramota...
 
Početnik
sigurno ima onih koji su ili ce uplatiti, a nije neophodno da jave da su to ucinili ili da planiraju na forumu... bolje sutit i uplatit, nego lagat da se pomaze...

obzirom da se povremeno nadje ovakva tema, ne bi mozda bilo lose da mod/admin naprave sticky temu "ljudima kojima je potrebna pomoc", pa da svako od nas, kada vidi neki slican poziv, javi i postavi podatke ili link za stranicu. tako ovakve stranice nece pasti u zaborav...
 
Član
Steta sto nema one uplate preko moba, da zovnes i da ti npr. odbije 1 ili 2 ili 3 KM, tako bi vise raje uplatilo...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Steta sto nema one uplate preko moba, da zovnes i da ti npr. odbije 1 ili 2 ili 3 KM, tako bi vise raje uplatilo...

jest pa i posta uzme svoj dio ovako fino skoknes i uplatis usput kad placas neki racun il slicno
 
tu sam naravno za pomoć samo bi trebalo napravit sms broj kao i kod svake donacije za pomoć puno se ljudi više odazove slanjem poruke
 
Početnik
bilosto je napisao(la):
sigurno ima onih koji su ili ce uplatiti, a nije neophodno da jave da su to ucinili ili da planiraju na forumu... bolje sutit i uplatit, nego lagat da se pomaze...

obzirom da se povremeno nadje ovakva tema, ne bi mozda bilo lose da mod/admin naprave sticky temu "ljudima kojima je potrebna pomoc", pa da svako od nas, kada vidi neki slican poziv, javi i postavi podatke ili link za stranicu. tako ovakve stranice nece pasti u zaborav...

u pravu si malo me ponijelo ebi ga :S sorry ljudi... samo sam slab na ovakve stvari pravo, a pogotovo kada sam vidjeo CD gdje gradonacelnika pitaju da li je moguce da otkaze proslavu nove godine na nekom trgu (koja kosta 80.000KM), a te pare da pokloni djevojci za opreraciju... i kaze gospodin gradonacelnik, nisam ja u ovlasti o tome da odlucujem ili raspravljam... ebi ga, a vjerujem da je svim gradjanima mostara vaznije da se spasi zivot jedne mlade djevojke nego da na otvorenom docekaju novu godinu...
 
Početnik
potpuno te razumijem i nisam ti uopce zamjerila... nek te ponijelo i treba sve da nas ponese, kada smo okruzeni idiotima i mediokritetima...
 
Član
bilosto je napisao(la):
sigurno ima onih koji su ili ce uplatiti, a nije neophodno da jave da su to ucinili ili da planiraju na forumu... bolje sutit i uplatit, nego lagat da se pomaze...

obzirom da se povremeno nadje ovakva tema, ne bi mozda bilo lose da mod/admin naprave sticky temu "ljudima kojima je potrebna pomoc", pa da svako od nas, kada vidi neki slican poziv, javi i postavi podatke ili link za stranicu. tako ovakve stranice nece pasti u zaborav...

;)
"Humanitarne akcije i dogadjaji"

PeugeotFanClub.ba uskoro ako postane oficijelni klub planira se zauzimati za ovakve i druge humanitarne poteze.
 
Početnik
Broj racuna na koji se mogu vrsiti uplate za oboljelu

Elmu Boskailo;


Elma Boškailo
Hypo Alpe Adria Bank
SWIFT code HAABBA22
IBAN: BA393060123761952613


Devizni racun: 123 76 19 526

Racun za KM: 143 720 5293
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top