anti-tuning

anti-tuning

LSD

Član
boki ako cemo tako onda je i onaj jugo "jesam mal al sam pogan" pravo dobar :lol::lol:
da ispravim ali da ne brisem....
a sta mu onda znaci ovo ne znas s kim se igras??'
 
Član
LSD je napisao(la):
boki ako cemo tako onda je i onaj jugo "jesam mal al sam pogan" pravo dobar :lol::lol:
da ispravim ali da ne brisem....
a sta mu onda znaci ovo ne znas s kim se igras??'
jarane postoji razlika između juge i ovog auta...
naljepnica je zanemarljiva..i može se skinuti..
i još jednom ponavljam kadet je prelijep , i uživo da ga vidiš i čuješ bilo bi ti sve jasno ...
stoga vaši komentari u vezi ovog auta nisu na mjestu , i kao takvi se ne bi trebali uzimati za raspravu...
 
Član
Pa nitko nije ni reko da kadett ne valja, al' naljepnica je bas glupa, lijep auto treba je skinut kako god ...;)
 
Član
dobro je , razumjemo se ...al opet kad je auto baš prelijep, sređen ... naljepnica nije višak , to je poput noketovog no fat chicks ,will rub ... ili onaj low life ... razumiješ ....? naravno da bi bila kad bi neka seljačina stavila na jugu u raspadu ili neku tamo ladu ...ali ovako je ok...;)
 
Član
Bokili je napisao(la):
dobro je , razumjemo se ...al opet kad je auto baš prelijep, sređen ... naljepnica nije višak , to je poput noketovog no fat chicks ,will rub ... ili onaj low life ... razumiješ ....? naravno da bi bila kad bi neka seljačina stavila na jugu u raspadu ili neku tamo ladu ...ali ovako je ok...;)

neću da vas zavađam, al* to se samo tučom moRe riješiti!:lol::lol:
 
Član
Bokili je napisao(la):
kolega adi , ovaj opel kadet uopšte nije anti tuning , čak šta više to je jedan od najljepših suza u bih , stoga komentar nije na mjestu ...ja auto imam priliku stalno viđati i predobar je ...a naljepnica je samo reklama...

Opel je od Jasmina Hrnica(mislim da je i sad)....Vozio je street race za ak Retro Laktasi...i Ovaj Kadet je jedan od najlepsih u Bih....tako da nemojte gluposti pricati...pogotovo ne oni koji ovaj auto nisu ni videli uzivo..!
Edit: Bokili, slazem se sa tobom!
 
Član
yugogv3.jpg




A ovako komsije tuniraju - HARDCORE tuning. Ne mozes prepoznati auto :lol::lol::lol:

14wiurb05585195501dfc6c.jpg

14wwqjb05585195501dfc6c.jpg

cphzjb05585195501dfc6c0.jpg
 
Član
Putna BL je napisao(la):
Bokili je napisao(la):
kolega adi , ovaj opel kadet uopšte nije anti tuning , čak šta više to je jedan od najljepših suza u bih , stoga komentar nije na mjestu ...ja auto imam priliku stalno viđati i predobar je ...a naljepnica je samo reklama...

Opel je od Jasmina Hrnica(mislim da je i sad)....Vozio je street race za ak Retro Laktasi...i Ovaj Kadet je jedan od najlepsih u Bih....tako da nemojte gluposti pricati...pogotovo ne oni koji ovaj auto nisu ni videli uzivo..!
Edit: Bokili, slazem se sa tobom!

Stvarno kadet sem naljepnice ne izgleda uopšte loše tako da mu nije mjesto ovde...
 
Top