anti-tuning

anti-tuning

Žali Bože audija i vremena.....:icon_cry:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SfQ315JoiF0[/video]

Kompilacija užasa na točkovima....

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zggoqAhPaPQ[/video]
 
Član
Koliko ja znam ovaj Audi je izgorio ili tako nesto, pa je covjek od njega napravio RAT STYLE a ne antitunig, Rat Style je posebna vrsta tuninga koja auto cini da izgleda kao da je se raspalo cijelo i tako to ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
omo, samo zato sto se tebi ne svidja ne mora znaciti da je anti-tuning, tako rekose strucnjaci :D

Kad sam 2007 vidio ovog punta i madžidovog e36 pao sam na dupe, šta sam slika napravio i sada kažem da je antituning.. nije skladno godini 2012, niti mi se ovo sviđa, ko i većini... ali to je napravljeno na početku BiH scene, ti su momci bili među prvima kod nas i ne treba ih blatiti ;)
 
Član
Za mene su ta auta uvijek bila bezveze, na nekom japancu u to doba je moglo i proci, ali na necemu drugom nikad, kako 2007 tako ni sad. Ajmo sad nastavljati stavljanjem slika raznih tepiha u automobilu i to nazivati anti-tuningom. ;)

Sto se tice ovog audija, procitaj malo na netu pricu iza njega pa ces skontati.


Ja zavrsio sa ovom temom.
 
tigar3110 je napisao(la):
Koliko ja znam ovaj Audi je izgorio ili tako nesto, pa je covjek od njega napravio RAT STYLE a ne antitunig, Rat Style je posebna vrsta tuninga koja auto cini da izgleda kao da je se raspalo cijelo i tako to ;)

Na stranu što je izgorio,ovo meni više liči na totalka style,nego na rat style,previše je extremno,bolje da ga je spresovo nego vako.....nemam riječi:icon_mad:
 
Član
tigar3110 je napisao(la):
Koliko ja znam ovaj Audi je izgorio ili tako nesto, pa je covjek od njega napravio RAT STYLE a ne antitunig, Rat Style je posebna vrsta tuninga koja auto cini da izgleda kao da je se raspalo cijelo i tako to ;)

Da, da se "cini" da se raspalo. Rat style je sustavno i pazljivo "unistavanje" exterijera u svrhu vizualnog dojma, ali pravo rat auto nije propalo, dosta njih ima bezprijekorno ocuvan, lakiran ovjes, pod, motorni prostor koji se ili polira ili cisti a u interijer se ulaze puno paznje i vremena da se uskladi sa "propalim" exterijerom.

Ovaj Audi i jeste unisten i propao, Audi je samo zgodna i fora zajebancija i nista vise od toga ;)
 
Član
:icon_rolleyes:
81d16e9c8a3342e6b07fcf4.png
 
Dzeniii je napisao(la):
kad leta vidi sliku od mercedesa ima da ga srčani spuca :lol::lol:

Tugaaa, sve me nesto steze oko srca, sreca danas mi rodjeni dan, pa mi to popravlja raspolozenje:lol::lol:

Evo jos pacijenata....
70PnDNocCH.jpg

SK8CsCLPT6.jpg
VC1Lskz5if.jpg
l5DRPRwKIM.jpg

tWBV50qgFy.jpg
wIG2x6wST3.jpg

9ej5LvT248.jpg
8dvqb73UFx.jpg

dnPP4uBtw7.jpg
FrQsjry8X4.jpg
U0K4SgcRXo.jpg
_S_kHmJxoB.jpg
AA4at5aLWY.jpg
gtKdp4EoQ5.jpg
Zjj4jlDKHa.jpg
3PQCiB9RJ2.jpg
633636_5f881eba.jpg
633638_1eace62c.jpg
c9DYF8Oi6r.jpg
88cb46b6adda4de0-original.jpg
nFSE8B8pS3.jpg
ThlAOEWaRx.jpg
HLozN6uFjG.jpg
MGv4Fq9OSx.jpg
0Wt7ZskNIL.jpg

4oJ404xcTt.jpg


Sve pod presu, pod hitno:icon_sad:
 

IGY

Član
mene jos veca tuga hvata kad vidim da je 90% ovih anti tuning prerada kvalitetnije uradzeno nego neki nasi proekti kojima se svi divima, puno paznje se posveti da bi se na kraju totalno unistio jedan auto
 
Top