anti-tuning

anti-tuning

Član
emir_89 je napisao(la):
ja stvarno ne znam kad ce pojedinci skontati da antituning i "ne svidja mi se" nije isti pojam. ili to jednom svarite, ili nemojte postavljati slike u ovu temu ;)

koliko znam skrnjavljenje odredjenog modela, pravljenje aviona od dvice, od yuge praviti bmw-a jeste antituning, bar svugdje u svijetu. Ne znam kod nas, opet mi imamo najjace strucnjake u regionu i sire, sve preko tastature ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja stvarno ne znam kad ce pojedinci skontati da antituning i "ne svidja mi se" nije isti pojam. ili to jednom svarite, ili nemojte postavljati slike u ovu temu ;)
Ja neznam kome se ovo moze svidjeti a prije svega je fotošop i gadno je za vidjeti...
I da pratis temu video bi kake sam ja skalamerije mećo...;)
 
Član
badboy je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/4500265/opel-kadet/



Ima kod nas jedan lik samo napucava kadete ovakvog tipa , crno bijeli , zeleno crno , ev i ovaj je novi u gradu :lol::lol::lol::lol::lol:

Ne diraj mi komšiju :lol: :cool:
Znaš li da je na crno bjelom jednom otpo zadnji trap ishrđo :lol:
 
Član
Trozic je napisao(la):
badboy je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/4500265/opel-kadet/



Ima kod nas jedan lik samo napucava kadete ovakvog tipa , crno bijeli , zeleno crno , ev i ovaj je novi u gradu :lol::lol::lol::lol::lol:

Ne diraj mi komšiju :lol: :cool:
Znaš li da je na crno bjelom jednom otpo zadnji trap ishrđo :lol:


hahaha .. on ima licencu da radi kadete :lol::lol::lol::lol:
 
Član
oj kadete:lol::lol:, edo prokomentarisi nam kadriju, znam da edo u podsvjesti zeli ovakvog, samo nece da prizna:lol::lol:
 

OmO

Član
643922_407415935996568_426046964_n.jpg
 
Administrator
OmO ovaj punto je u svoje vrijeme prije par godina kupio pehare kod nas i svi su ga gledali. A vjerujem da je i dan danas tako da se ljudi okrenu za njim. Doduse sad je druge boje, al' nema veze :)
 
Član
ovo je punto od clana foruma, gajs_gt ja mislim da mu je nick...punto je sad u narandzasto crnoj varijanti i osvajac mnogih nagrada u extream-u kod nas :) nije za ove teme
 
Top