anti-tuning

anti-tuning

Član
hePek_16v je napisao(la):
Slavni KIRBY (cigo) 19 zanata i radijo takozvanom poršseuuu u njemackojj

neko noc smo pricali s krbijem u zenici,mi visili na parkingu,dodje on,zagleda kockicu od druga :D
kad je otiso,kaze meni jaran,to ti je kirbi :D
haj reko:lol:
 
Član
Ovo jeste porse ali BOXSTER (valjda neki GT bodykit shitmix)
PorscheBoxterGT.jpg

PorscheBoxterG1.jpg

PorscheBoxterGT0.jpg
 
Član
emir_89 je napisao(la):
izvini al meni ovo ne izgleda lose, tako da po mom misljenju uopste nije antituning...

potpis

AnDel je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Zanimljivo je cisto nevjerovatno da svaki grad ima svoju bu*alu:lol::lol:

nedo Bog da ja nadjem volje i poslikavam odavde kod nas neke 'primjerke cuniranja sporcki auta'

stavljo si ti već slike svog auta:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Lija je napisao(la):
edoze je napisao(la):
autopijaca Zenica,prosle godine,ja slikao:D



Uploaded with ImageShack.us

brate,NAZALOST NAZALOST isti ovakav,ako ne i ovaj je u nasem gradu....pa sta je ovo boze dragi..:icon_mad::icon_mad::icon_mad: hebena nam scena,pravo..

to je taj,poznajem ja vlasnika,i prijasnjeg i sadasnjeg,voza se ovdje kod nas ovaj focus,,samo sto nikad nije ni priblizno cist kao na ovoj slici
 
Član
Ma unakaze bezveze auto i sa ovog focusa ovo treba poskidat ko god da ga je kupio od tog prijasnjeg vlasnika, al sto je najgore sto i kupe neki kojima se ovako svidja i jos uz to dobro plate misleci da su uzeli stroj :icon_rolleyes::lol:

A ovo mi lici i na one americke chunirane verzije focusa sto su se kod njih prodavale a ameri i onako nemaju ukusa mozda bi i ovaj kod njih bio pojava :icon_rolleyes::lol:

evo slika kako ameri rade poput nasih mislim da je ovaj donji spojler isti :icon_confused:

[attachment=34104]
 

Prilozi

  • focus1.jpg
    focus1.jpg
    36,6 KB · Pregleda: 58
Član
Amerima je lako :D

Ako nije 6x2m auta nema V8 i 300 konja iz 8 litrenog motora, onda je usljivi japanac a na njega idu krila sa cesne, spojleri sa ralice za snijeg i blišćave felne koje inace koriste kao ukras na retrovizoru :cool:
 
Top