anti-tuning

anti-tuning

MTR je napisao(la):
16.04.2010
Prije 1 sedmica, 5 dana, 14 sati i 6 minuta
Re: Pitanje za Ford Eskort

Ako si u njega ulozio 20000km mada ne vjerujem, to sto si ti na njemu uradio brat, bratu kosta 5 do 6000km, osim ako te negdje nisu oderali ono muski.... Pa druze ovo je bio obican ford, sada ima el podizace, daljinsko zakljucavanje, klimu, ekstra ozvucenje, rikaro sjedala, drugu instrument tablu, preradjen i ojacan motor, preradjen je i njemu ovjes i sve to me je kostalo 2350 km u jedan fening sam ti rekao, sva roba je iz Njemacke narucivana, tako da... lijep pozdrav...


:lol::lol::lol::lol::lol:

P.S. ima jos slika samo dok nadjem komp je samrti koliko ima podataka

pa dobro covjek kaze to vise nije obican ford to je MONSTRUM:lol::lol::lol::D

evo i od mene nekoliko primjeraka :D
 

Prilozi

  • 012010103014.jpg
    012010103014.jpg
    279,1 KB · Pregleda: 54
  • 090609190214.jpg
    090609190214.jpg
    217,8 KB · Pregleda: 50
Član
Ma gledao sada preko vikenda tranformerse i megan, dobraaa ko zmaj :D , i ovaj volvo samo cekas da se pretvori u robota, aha kako da ne :lol: :lol:
 
Početnik
Evo i ja da nesto postavim. Sjedim juce u parku u Loznici i nemozes da ne sretnes neku budalu prosto nemoguce :lol:

Momak ladno ide i pojacao muziku i to bez bass zvucnika przi lola samo visoke,(saban, sinan) i kulira oko 4 srednje skole, i posmatra ga jedno 1500 ljudi. A on covjek pun sebe kao da vozi BMW Z3 jbt da ne povjerujes kakvih sve mentola ima. A zadnja bocna stakla satamnio sa SPREJOM sivim jbttttt a ostala sa folijom valjda :icon_eek::icon_eek:

Nisam mogao da ga bolje slikam koliko je brz i slucajno znam da ima motor 1.3 a nazad pise 1.8 i to CRVENO mozes mislit. :icon_mad::icon_mad:

A nazad na auspuh stavio mrezicu TO SAM PRVI PUT U ZIVOTU VIDEO:icon_cry:

krsg.jpg


krsina.jpg
 
Član
joj vidi farbe:lol:
sta on hrdje dnevno pomete u avliji:lol:
sexy je askona,nacisto:D
a nije sprejem farbao,nego je llumar folije polijepio naopako pa tako izgleda:lol:
 
Top