Android 2 din

Android 2 din

BHT Ovisnik
Ja sam imao sve i svasta u autu, od kineza jeftinijh,alpine, dvd-a i pizdarija svakakvih... Koristio sam do sada 2 kineza dvd-a Eonon. Nisam nezadovoljan bio. Koristio sam alpine 9882ri pa stavio taj dvd. Meni ok. Sada koristim tablet,zvuk preko sony bluetooth playera i kvalitet zvuka mi je dobar kao i preko USB,nema šumova,nit ista...
 
Član
Ja sam imao sve i svasta u autu, od kineza jeftinijh,alpine, dvd-a i pizdarija svakakvih... Koristio sam do sada 2 kineza dvd-a Eonon. Nisam nezadovoljan bio. Koristio sam alpine 9882ri pa stavio taj dvd. Meni ok. Sada koristim tablet,zvuk preko sony bluetooth playera i kvalitet zvuka mi je dobar kao i preko USB,nema šumova,nit ista...
Znači ima solidan zvuk?
 
BHT Ovisnik
Za mene ima. Nije nista lošiji od nekog sony i sl. Imao sav svake marke,od tog 3 razlicita alpine. Alpine je u svakom slucaju bolji od ostalih,ali malo tko ionako koristi alpine. Tko je zadovoljan obicnim playerom tipa sony,jvc i sl biti ce i s ovim. To je moje iskustvo.
 
Član
E izvini, da te pitam gdje si nabavljao ove kineze i koliko su te od prilike kostali? Hvala
 
Poslednja izmena:
Top