Android 2 din

Android 2 din

Član
Ima li neko iskustva sa ovim kineskim android 2 din multimedijama, kako su se pokazale i sl ?
td702a-1_2.jpg
 
Član
Kakav je kvalitet zvuka, ganjanje satelita? vidim ima pravo povoljnih, al po tim nekim cijenama ima i polovnih kenwooda, pioneera
 
Član
Koji su sakati po pitanju funkcija al imaju zvuk extra. Mislim da ovo kinesko cudo i nema neki zvuk....
 
Član
Meni radi video...u principu, prikazuje sta moze plejer... to znam i bez videa, sve kao i tablet, zanima me kvaliteta zvuka za tih nekih 300-400KM
los zvuk imam vec sa fabrickim ozvucenjem :D
 
Član
Meni radi video...u principu, prikazuje sta moze plejer... to znam i bez videa, sve kao i tablet, zanima me kvaliteta zvuka za tih nekih 300-400KM
los zvuk imam vec sa fabrickim ozvucenjem :D
Za zvuk ne znam, zato sam i otvorio ovu temu da vidim da li je neko imao dodira sa ovim čudom kineske tehnike :)....
 
Član
Nemam ideju kako staviti tablet...al bi najradije njega stavio. Imam extra ozvucenje u autu i sumnjam da bi ovaj kinez dao i 50 posto od sadasnjeg...
 
Član
I zvuk da gura preko bluetooth....ode kvalitet a o grijanju da ne pricam.

Dalo bi se to sve srediti ali ja nemam prostora da to sredim. 2 din radio fabricki..
 
Član
Ovo ti je ko hoce multimediju i fino da izgleda a da mu je zvuk u drugom planu tek toliko da svira, ko hoce i zvuk valja dati duple pare i birati neku brand marku ili neki polovan 2din dvd sa standardnim opcijama bez androida :)
 
Član
Ali ugradis ovo, i visokotonce pustis sa njega, a srednji i niskotonce na drugo pojacalo. Onda je vec druga prica. Jer u tih kineza su slaba integrirana pojacala. A iz chinceva kvalitet zvuka je u 99% isti i kod ovog i kod nekog kenwooda...
 
Top