alu patosnice

alu patosnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neznam jel ova tema bila ikad ali da li je ovdje ko radio alu patosnice u autu i znate li ikog da to radi i koja je cijena...eh ovako kao na slici
 
Član
izvini na off t. samo nesto me tjera da kazem da mi je ovo nesto najruznije i najveci seljakluk u autu sto je ikad uradjen
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
normala je napisao(la):
izvini na off t. samo nesto me tjera da kazem da mi je ovo nesto najruznije i najveci seljakluk u autu sto je ikad uradjen

Potpis! Bezveze!!!!!

SMIJESNO pitam vas znate li ima li ko da radi i koja je cijena odprilike neinteresuje mene svidjal se vama ili ne meni se svidja i to je bitno a to ako se vama ne svidja nemojte ni raditi svako ima drugaciji ukus..ako ko zna da radi ko nek ostavi broj neinteresuju me ovi suvisni komentari
 
Član
Pitaj nekoga na Pikec forumu il' kontaktiraj Pikec tuning, mozda oni rade il'te mogu uputit!
Vidio sam na par jugica da je nesto slicno radjeno!
[attachment=16797]
 
Član
ovo mi je beze ako neko kaze nevalja svi mu se pridruze sto nema svako svoj stav meni se svida i vrlo je skup taj aluminij imam ja jednu tablu oko 150 km je i konto sam sebi raditi za zime se ubilo uzmes karton i fino napravis sablone odes kod gabeljica da to se izvari ili nitujes dio za dio i eto ;)
 
Član
iskreno meni se ne svidja ali ne bih uticao na tvoju odluku o postavljenju istih. raspitaj se u halilovicima imas stovariste vijcanog materijala i limova razlih vrsta. ako nadjes onda uzmes svoje platnene podmetace i ocrtas na limenim oblik koji mora biti i kod nekog majstora limara odes da ti to sve isjece.
to je ukratko kako bi to trebalo da se odradi. skupo jest ali boze moja ako ti to zelis onda moras i da platis
 
samo da napomenem da je jako teško održavanje ovog podsjenčanog lima baš ova prva slika ovaj narandzasti golf to mi je od prijatelja i znam da uvjek muke muči sa flegama jer je kaže jako osjetljiv na mokro na masne fleke itd uvjek ga riba razrjeđivačem svako malo
 
Član
xzone je napisao(la):
neznam jel ova tema bila ikad ali da li je ovdje ko radio alu patosnice u autu i znate li ikog da to radi i koja je cijena...eh ovako kao na slici
evo ja radio sebi juce pa vidi valjal
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol:
ma nije me doslo nista moj majstor kod kojeg radim fadil colic kupio tablu za prikolice i osto mu komad i dao ga meni ja napravio sablon brusilica i to je to ako ko oce sablon mi je u garazi nisam ga bacio od golfa 3 ai isjeko bi mu daba
 
onda uradi u drugu tj suvozačevu stranu da bude jednako koliko vidim uradio si samo vozačevu stranu ili se varam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top