ALPINE CDA-7893R

ALPINE CDA-7893R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Bira majka i troje sitne djece :)


headunit kojeg odlikuje pouzdanost, nikada im adut nije bio izgled dok nisu izbacili IDA-X001 a onda su svi ostali pali na dupe

hint:

iDA-X001_800.jpg





generalno ima sve sto normalnom korisniku moze trebati, 3 preout, 4V izlaz, swing face ili ti motoriziranu prednju plocicu.

ovaj JVC je takodje jako interesantan ja kako se sjecam on je touchscreen a kad se ide kroz menije ima neki glas koji te navodi, sto se tice zvuka takodje je zadovoljavajuci ( malo ispod ovog alpine-a ) i takodje ima 3 para RCA ( neznam koliko V)
Pored svega alpine ima skretnicu i vremesku korekciju sto ga automatski gura puno ispred jvc-a kad je audiofilija u pitanju....

sto se tice tih60w nema ima nekih 27w rms ali kad ga stavis u auto osjetices snagu v-drivea , to je tehnologija kojoj su se vratili nakon 3 godine, takodje tu je i bass engine plus , te kontrola nivoa i faze subwoofera

i jos jedan stvar taj bi trebao imati remote iliti daljinski...
 
Član
ko sto vw napravi vejrona, tako i alpine napravi ovaj HU - CISTO IZ RAZLOGA DA POKAZE DA MOZE :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Član
muha hvala ti puno al ono totalno, vidicu da se napravim s cojkom za ovaj alpine, ja mislim da tu nebi trebalo bit problema.

ZANIMA ME JOS JEDNA STVAR. Dal je moguce u car audio doc cisto da se izmjeri muzika i da se odmah nekako nadje koja je najjaca frekvencija i kolko to kosta????? hvala unaprijed
 
Član
mozes doci svakim radnim danom od 17-21 ii subotom od 12-18h.

cijena zavisi od potrosenoga vremena na instrumentu.
 
Član
oke drug hvala ti puno, vidicu da navratim cim prije. srdacan pozdrav i hvala vam svima sto mi uvijek izadjete u susret ...
 
Član
ej a nesto kontam, pa ti meni nista nisi reko o cijeni mjerenja muzike? samo si reko da zavisi od vremena koristenja instrumenta. de ako nije problem da mi malo bolje na to odgovoris .....
 
Član
eddo je napisao(la):
Malo mi je hitno pa bi volio sto prije da saznam realnu cijenu ovog uredjaja. Vidio kod jarana kaze da prodaje, pa sam konto to mozda sebi cak da uzmem. De ako iko zna nek mi kaze jel bolji ovaj player il je bolji ovaj sto ja trenutno imam u kolima: JVC EXAD KD-LHX501


hos meni prodati naocale??? :icon_rolleyes:
 
Član
bi nesto malo(139,2), al pokusacemo napravit da bude bolje.

a sto se tice alpine-a, najvjerovatnije da necu, bacio sam oci na jednog zanimljivog JVC-a sto si mi reko da ga ne diram ....... samo me zanima cital DivX?????????'
 
Početnik
nego jel se prodaje taj alpine???

zavisi u kakvom je stanju mozda bi ga ja kupio...
 
Član
prodaje se, al ga momak neda ispod 300 .... nazalost. Pokusavo sam ga urazumit da ga meni proda il da se mjenjamo, al nece zamjenu i nece nista manje od 300 marki ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top