ALPINE CDA-7893R

ALPINE CDA-7893R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako, zanima me za koliko para se moze prodat ovaj player i dal ima neko slucajno zainteresovan da ga kupi za tu cijenu? Pozdrav a evo i slikic:

 
Član
Malo mi je hitno pa bi volio sto prije da saznam realnu cijenu ovog uredjaja. Vidio kod jarana kaze da prodaje, pa sam konto to mozda sebi cak da uzmem. De ako iko zna nek mi kaze jel bolji ovaj player il je bolji ovaj sto ja trenutno imam u kolima: JVC EXAD KD-LHX501

 
Legend
slusao sam taj HU,isto kao i skoro svaki noviji od alpine-a............garantirana kvaliteta,a jvc tvoj nisam imao prilike....
muha zastupa alpine uredjaje pa ce ti on sigurno reci ;) ali opet imas uho,skopcaj pa poslusaj
 
Član
momci meni ba frka da mi je da znam sta cu za ovaj player dal da ga mjenjam za jvc il da ostavim jvc, a to ko je na alpine preso ko nije to me ovdje stvarno ne zanima. nemojte se ljutit ...
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
alpine je nesto najbolje sta se moze uzeti tako da MOJ GLAS ZA ALPINE

slazem se, ja sam mislio da je tvoj alpine pa hos da mijenjas za ovaj drugi. zato nisam nist ni htio pisat... al kad si napiso ovaj dole zadnji komentar, ja da sam na tvom mjestu, ja bi mijenjo, naravno ako je sve udure s njim...

pozz
 
Član
Ja sam onakav alpine dobijao za 100 KM, meni nije nesto sto se tice izgleda, al sto se tice kvaliteta dobar je!
 
kod mene je takav isti ja sam prezadovoljan i platio sam ga kad je tek izašo masno i to je među jačim muzikam jer rjetko tko pravi 4 x 60 ima ali slabo ALPINE je ALPINE
 
Član
et ljudi ubijedili ste me. sam me jos zanima kolko ovo govedo jos vrijedi znaci realno,pa da radim kompenzaciju s cojkom :D

ako iko zna et nek mi javi znaci i njegov i moj player su 100% ispravni.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top