Alfa Romeo 33C Concept (str.14)

Alfa Romeo 33C Concept (str.14)

Član
Davor_ je napisao(la):
Pa cek ja studirao grafiku i dizajn pa jel ja smijem reci da nesto nije kaok treba????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

C, ovde samo po`vale...

Šalter 2 je za kritike, a kolegica pravi zimnicu, dođi u ponedeljak :D ;)
 
Član
Jope nisam mogao spavati... :D
adbaseimage_zps9db4cc67.jpg

LamboGreenInfinity_zpsfe9c6a1d.jpg
 
Član
meni se samo ne svidja spojler na gepeku i da su stopke tamnije..a kao rad je super...rijetka boja na infinitiju...:D
 
Član
A sto se ne moze editovati tema, naslov...?
Sve mi nesto novo ovde :D

Nego. pronadjoh baznu sliku za prvi rad u temi... pa ako nekome treba malo drugacija baza za sledeci rad... bujrum.
Amoritz-GT-LSPS+2.jpg
 
Član
Poceo se svako sa PS-om igrati, pa sam promijenio platformu :D :p

Krenulo je sa sporCkim sjedistima...
DSC01398.jpg

...pa cage :D
81aa1101-df7a-425c-8f4c-dae82106f758_zpse0061889.jpg

...pa racing boje
0f4e3d1b-0dce-4817-b57e-cb3c9be03e39_zpse094fa6f.jpg

... na kraju
e0e0b690-ea9d-468e-93eb-81f30d795ecd_zps4bb22601.jpg

4601c890-566d-4b15-ada9-a467489e1ad0_zps6eacd056.jpg

:D
 
Član
svaka cast na trudu ja imam negde oko 100 ovakvih auta jedno nesto pokuso al nije to to moram opet ozbilnije pokusat
 
Član
Drug radovi su super , posebno mi se prvi slidja :) I ako moze pitanje vezano za farbanje auta...Je li koristis markiranje lasso tool pa farbas po zelji ili onaj color replacement??Ja npr radim preko lasso , a probao sam color replacement i nikako nece da lakira komplet auto , sve pomijesa boje i pixele :S
 
Član
Hvala ;)
Sto se selekcije tice, koristim >Pen Tool<
Sto se mijenjanja boja tice zavisi od rada, ako ide na brzinu nesto >Hue/Saturation<, koji je dobar ako na samom autu nema refleksija i svijetla puno i ako ne mijenjas sredinu tj. pozadinu, ako ima toga onda part-brush.
Infiniti i Golf su full brush, znaci cetkicu u ruke i lagano, nijansu po nijansu :)

PS: Porsche je farban auto lakom :p :D
 
Član
bas sam posao da kazem na ovog crvenog mozda crne felge kad druga slika spider po meni najbolje ispao...:)
 
Top