Alfa Romeo 159 savjeti

Alfa Romeo 159 savjeti

Član
Ako vam je Pasat 2.0 TDI DSG dosadan za voziti, a to je izgleda vas najveci problem i Alfa 159 1.9JTD sa 120ks nije nista bolja! A vec pretpostavljate da cete saki mijesec biti i sa alfom kod majstora kao sa pastom bolje je da ostanete na dosadnom pastu;)
Ili da razmislite o Alfi 159 2.4 JTDm sa 210ks. Provjereno nije dosadna za voziti:)
 
Član
Uzmi 159 karavan, passat se lako proda ili u racun ce ga neko uzeti jer su trazeni, ostalo zavisi i kako se potrefi, prijatelj kupio novu skodu oktaviu kroz 3 mjeseca mjenjac otkazao nije ni 10 000 km presla, normalna voznja nikakvo divljanje, tako da na ovim straim autima nije ni cudit se kad nesto ode al opet treba obratititi paznju na ocuvanost i prijasnje vlasnike dali su redovno servise radili i jel kilometraza regularna :)
 
Ta Alfa po ničemu nije poseban "vozački" stroj iako je subjektivni dojam da jest.
Razlog je možda to što je ljepša od Passata i zove se Alfa Romeo :)

Svi auti srednje klase sa karakteristikama kao navedena Alfa i Passat su iznimno dosadni u vožnji. U to uključujem i BMW i Audi i Hondu i sve ostale :D
 
Član
Bogati kani se Honde :D Daleko od toga da su vozački strojevi ali ogromne su razlike između bmw3 i volva s60, ili mondea i superba ;)
 
Nemoj zajebavat Zela koja honda dizel je zanimljiva za vozit. Možda ona veća freza dizelka (ako ima Honda) :D
Naravno da su razlike, samim tim što BMW ima rwd i vrhunski raspored mase, Mondeo ima odlican ovjes... itd, ali za mene sve to ne znači puno ako pod haubom nije odgovarajuća motorizacija. E sad šta bi to trebalo biti nije bitno u ovoj temi :)
Ne želim kvarit temu. Isprika autoru.
 
Član
Zar pričamo o dizelu, pu pu pu :D Alfa 159 je preteška da bude i blizu zabave u vožnji. Izgubio sam ti broj, šibni na pm da se čujemo
 
Naglasio sam u prvom postu ako uzmemo u obzir sve aute sa karakteristikama spomenute Alfe i Passata :)

Passat se podrazumjeva u toj kombinaciji motora, pa i mjenjača. Ali Alfa, ccc... ako nema pod haubom 6 sjajnih cijevi usisa onda to nije Alfa. :D
 
Top