Alfa Romeo 156

Alfa Romeo 156

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nije loša alfica. meni se isto ne svidja ovaj zadnji branik al ako je tebi ok onda barem odradi i prednji u sličnom fazonu i pragove nabaci da onda to bude u kompletu. nek te služi dok ne kupiš bolje ;)
 
Član
LSD : hvala role,prezadovoljan sam,do sad nikakvih kvarova nije bilo :icon_smile:

GreenDevil : pored presvlaka,chip mi je prioritet :icon_biggrin:
Ici ce ova uskoro na 131ks :123:

mumi80 : Hvala drug :icon_smile:
 
Član
Wanni je napisao(la):
Brate je*** te ovaj auspuh .... bas je bljak izmjeni ga i bit ce :D a inace ova serija alfe ima jednu od najruznijih prednjih maski....
sigurno je zato bila auto godine 1997.

mislim jer joj je ruzna maska :lol:
 
Wanni je napisao(la):
Brate je*** te ovaj auspuh .... bas je bljak izmjeni ga i bit ce :D a inace ova serija alfe ima jednu od najruznijih prednjih maski....

vala ljepsa je 100 put od 147, meni je ta alfa bas ruzna, 159 pa 156 od alfe
 
dumpors je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
vala ljepsa je 100 put od 147, meni je ta alfa bas ruzna, 159 pa 156 od alfe

sigurno je zato 147 bila auto godine 2001.

mislim zato sto je ruzna:D

bio je nekad i Golf mk1 auto godine, ne treba to gledat.. nisam ja napiso da ne valja vec da je 156 ljepsa od 147, meni se ne svidja, kao ni Giullieta(valjda se tako pise) unutrasnjost mi je extra al vanjski izgled nikako, Alfa 159 je vrh, sjedio sam u njoj kad je tek dosla u Sa, rodjak mi radi u Fiat-ovom salonu Auto Commerce
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
vala ljepsa je 100 put od 147, meni je ta alfa bas ruzna, 159 pa 156 od alfe

sigurno je zato 147 bila auto godine 2001.

mislim zato sto je ruzna:D

bio je nekad i Golf mk1 auto godine, ne treba to gledat.. nisam ja napiso da ne valja vec da je 156 ljepsa od 147, meni se ne svidja, kao ni Giullieta(valjda se tako pise) unutrasnjost mi je extra al vanjski izgled nikako, Alfa 159 je vrh, sjedio sam u njoj kad je tek dosla u Sa, rodjak mi radi u Fiat-ovom salonu Auto Commerce
normalno da ne treba to gledati nego treba gledati tvoje misljenje :lol:
 
Član
kao sto ti rekose nekom se svidja branik nekom ne bitno je da si ti zadovoljan,,ali auspuh il ga ukloni ili dva stavi sa strane i naprijed nadji mrezicu po slikama sam primjetio da ti fali na braniku...;)
 
Član
Uvijek se nekom nesto svidjalo,a drugom ne :icon_smile:
Mozda se ne vidi na slikama,ali ima naprijed mrezica na braniku :icon_rolleyes:
 
drug fina je alfica... tebi ako se svidja zadnji branik ..nemooj mjenjati... ja bih ti predlozio sivi carbon i ofarbao prednje lajsne na prednjem braniku .. tako mi je susjed uradio i predobro je ispalo ..odmah mladje izgleda ..pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top