Alfa Romeo 156

Alfa Romeo 156

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
mislim da sam te vidio proslu srijedu u zivinicama, isao sam iz pravca tuzle, a ti si se ukljucio s lijeve strane , tamo negdje prije skretanja za ciljuge, prije onog semafora, zapazio sam po karambolci, skoro sam siguran da si ti, malo prije mene se ubacio. bilo je nekad oko 5-6 sati otprilike

Nisam to ja bio,ima još jedna Alfa sa ovakvom zadnjom karambolkom.

robinho : Hvala :icon_smile:

Zoranic MNE : Hvala drug,a karambolka je ovakva dosla i ne bi rekao da cu je mijenjat,bitno je da se meni svidja a o ukusima se ne raspravlja ;)

adem93 : Hvala :icon_smile:

Mirsado : Hvala :cool:
 
Početnik
Rs-Turbo je napisao(la):
Auto sam dobio sa ovakvom karambolkom,a meni i nije losa:icon_smile:

http://img37.imageshack.us/img37/3548/s4022737.jpg

Od malih nogu se uci poliranje falca :cool:



Dobra druze alfa neka je sa srecom a zadnji branik nije toliko ni los ;)
 
dobra Alfa, iso sam s vlasnikom po nju, malo provozo i za one pare sto je placena je extra auto...
ni meni se ne svidja zadnji branik ali bitno je da je vlasnik zadovoljan;)
 
Član
sigle felge,presao sa 15" na 16" :icon_biggrin:

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
Brate je*** te ovaj auspuh .... bas je bljak izmjeni ga i bit ce :D a inace ova serija alfe ima jednu od najruznijih prednjih maski....
 
Član
Alfa ko Alfa prelijepa,,ali kao sto rece Wanni auspuh je odvratanpostavi na obje strane auspuh dosta bi digao izgled alfe i i manje bi odskakao taj branik ;)
 
Član
kada uploadaš sliku imaš dole "Embed this image" pa kopiraj link od "Widget " da se slike odma prikažu ;)
 
Član
Wanni : mozda kasnije budem nesto mijenjao,za sada imam neke druge planove poput presvlaka na sjedistima i chipa ;)

Sedox : Hvala drug :cool:

Belmin : mozda nekad kasnije budem to mijenjao,nije mi to bas u prvom planu :icon_smile:

Zlaja : Evo nasao sam,hvala na pomoci ;)
 

LSD

Član
oo role...ja sad vidjo da si se predstavio ovdje...
neka je sa srecom...kolko si do sad zadovoljan s njom???
 
jebes auspuh, uradi chip, nemoj se sramotit po putu :lol::lol:

alfa je extra, vozo sam je malo, ide fino, udobna je, bas mi se svidila, al nemam para da je kupim :lol::lol:
a i kad budem imo bice makar 115ks;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top