Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
img51581p.jpg


kolko trosimo :D



glancali gume

100120121094.jpg


pa malo i kedere

100120121092.jpg


pa malo usisivac radio plus razna hemija

100120121096.jpg
 
Član
druze cime odrzavas tapacirunge na vratima i ostale plastike
ja sam imao jednu dobru tekucinu, nije ostavljala nikakve ljepljive tragove, ali sam je potrosio i ne mogu vise da je nadjem ovdje nigdje. svaku slijedecu koju sam probao losa. Vidim tapacirunzi su ti iste boje kao moji, samo cini se puno cisci, zato pitam
a ova instrument tabla mi je vrh svegami, sigurno po meni najljepsi detalj u unutrasnjosti alfe;)
 
Član
Armine probaj sa sprejom Magic, imaš ga u interexu pet km kosta. Taj se samo sjaji a ne ostavlja masno iza sebe. Ja sam ih dosta probao i onda sam ovaj kupio i stalno ga sad kupujem. Mozes jos probat sa sa sonaxom na plastiku on je mat i isto ne ostaje masno iza njega.
 
Član
iskreno ni jedan od ta dva nisam probao, kupovao sam raznorazne tekucine, na prvi pogled svaka je dobra, ali cim se bas osusi ostaju fleke, tako da sam brisao polumokrom krpom, ali nije to to
 
Član
Unutra ko apoteka kao i spolja:cool: Volim pedantne i ciste ljude,bar sto se auta tice :D

p.s. Alfa je odlicna,svaka cast,sjedista perverzija cista :)
 
Član
ArminM je napisao(la):
druze cime odrzavas tapacirunge na vratima i ostale plastike
ja sam imao jednu dobru tekucinu, nije ostavljala nikakve ljepljive tragove, ali sam je potrosio i ne mogu vise da je nadjem ovdje nigdje. svaku slijedecu koju sam probao losa. Vidim tapacirunzi su ti iste boje kao moji, samo cini se puno cisci, zato pitam
a ova instrument tabla mi je vrh svegami, sigurno po meni najljepsi detalj u unutrasnjosti alfe;)

Koristim od REX-a neki sprej za unutrasnjost koji pjeni i kao izvlaci iz tapacirunga prasinu. Miris narandze cini mi se.
Uzeo sam i MA-FRA polimax koji je isto za plastiku, tapacirung, kozu, ne pjeni,ali dobro skida mrlje sa plastike npr.



vladica85 je napisao(la):
Unutra ko apoteka kao i spolja:cool: Volim pedantne i ciste ljude,bar sto se auta tice :D

p.s. Alfa je odlicna,svaka cast,sjedista perverzija cista :)

hvala,hvala;)
 
Član
ako ti ne bude mrsko slijedeci put kad budes cistio uslikaj mi boce, da vidim cisto o cemu se radi;)
danas bio lijep dan pa sam i ja malo trljao, steta da propadne fin dan:icon_biggrin:
 
Član
nije problem,oba su u onim bocicama kao za ciscenje stakala,rex providan sa narancastom tecnosti,a mafra crna kao noc,neprovidna plastika.
 
Član
aj,aj kolega bolje da propuses tu čađaru umjesto sta je glancas stalno otpast ce ti lak :lol:;)
 
Član
iskreno danas sam je propuhao,nakon 20-ak dana peglanja. Imao sam neku vibraciju nepoznatog porijekla pa sam je pazio i cekao pregled kod mehanicara. Juce je vibracija nestala sama od sebe, a danas je isla u blokadu nekoliko puta, nista nije otpalo, sve u najboljem redu.:cool:
 
Top