Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
Nove su ali su naravno rucni rad,jer tvornicke ne postoje koliko znam. Covjek u Splitu ih radi,danas mi licno dostavio, koja ljudina.
 
Član
Gotov je redovni servis na 163kkm, i jos par stvari. Novo ulje selenia td 4,5l, filter, nove sajle rucne kocnice, zadnji lijevi lezaj SKF, i novi diskovi DELPHI i plocice TRW pozadi.

Lezaj je prolupao prije sedmicu dana, mozda zato sto je neki biser pri skidanju onog poklopca lezaja probio rupu precnika 3-4 mm, kroz koju je ulazila voda tako da je unutrasnjost totalno zahrdjala :?:





 
Član
evo par slika, okinuto negdje kod Bosanskog Grahova

IMG_5492ax.jpg


IMG_5489ax.jpg


IMG_5487axx.jpg
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
hvala;)




Yellow je napisao(la):
9 od 10..... možda da su mu felge....:D ;)
ovom autu fale dvije stvari, ovakve iste felge sa GTV-a u 17'', one imaju manji offset pa bi bile po 5mm van... skup sport
druga stvar su opruge -3mm, ne tako skup sport ali na nasim cestama i ovakav ovjes se raspada, a ne spusten
 
imam i ja tu djetelinu na moju 147, danas sam stavio :)


sta mislite jel bolje da se ona nalazi iznad migavca ili ispod?


ja sam stavio ispod ali i dalje se mislim :)




izvinjavam se sto sam dirao temu,ali mi se cini da cu ovdje dobiti najbolje odgovore...
 
Član
Pa dobro ije tako ni stara tema moze se komentirati :D
Lijepa alfa, ja nazalost je ne nadjoh kad sam kupovao auto,sve bile skupe a ne bas ocuvane, i naletim na stila ajd reko moze i on proci :D

Ova je dobra i ovako da se nista vise ne radi na njoj :icon_smile:

Zoric ostavi ispod bolje je ;)

Imate onog stikeri Knežević lika moze bilo sta napravit pa ak vam treba tioh djetelina :D
Moram i ja abarth logo naruciti
 
Član
naravno da se moze komentirati:cool: nije toliko zastarila tema:lol:

Nista se posebno ne radi, krovni spojler je na lakiranju jer je karbon promjenio boju,sad je na zimskom setu, vozam i uzivam :icon_smile:

Za djetelinu, amo ti je ovako veca naljapnica kao kod mene, 8cm, ja bih je iznad gdje je i moja,tako je uglavnom u većine alfista,a ako je mala, onda može i ispod,eto ako ti ista znaci. Ti naravno kako je tebi ćeif jer je on najvažniji;)

Ja sam svoje naljepnice sam rezao ručno od karbon folije i super su ispale :D

Evo par slika

290120132118a_zpsa30e651e.jpg


ledice u vratima

270120132106_zps46627be5.jpg


i jedan model 1:43 koju sam lakirao u boju svoje alfice i postavio na vidno mjesto :D

080220132163.jpg
 
Član
ma narucio naravno,sta mozes kod nas naci,
ebay, bio u bijeloj boji sa nekim americkim zastavama, bezze,ali je zato unutra dobar,kafez,skoljka,protupozarni aparat, elem k'o pravi bolid :)

evo jos... bolesnik...

080220132152.jpg


080220132150.jpg
 
Top