Alfa Romeo 147 2.0 16v TS

Alfa Romeo 147 2.0 16v TS

Član
Ovaj auto ima prelijepu unutrasnjost, a i izvana je strava. Steta sto nije dolazio uz kakav 2.0 Turbo motor, to bi definitivno bio moj autic.
Ovako su svi modeli osim GTA spori, a GTA trosi ko tanker...
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Pa cekaj ovo nisu njena original kozna sjedista? Ili?

nisu nisu kod njene mislim ovakve alfe ako dodju onda budu u vecini slucajeva sa CRVENIM SAVOM i po tome se mogu prepoznati fabricka kozna sjedista i isto tako dobijes onaj njihov logo na sjedistu utisnut evo i par fotki
 

Prilozi

  • 2qk4jrp.jpg
    2qk4jrp.jpg
    109,4 KB · Pregleda: 47
  • 156sp1wh7.jpg
    156sp1wh7.jpg
    41,2 KB · Pregleda: 40
  • alfa_romeo_giulietta_3.jpg
    alfa_romeo_giulietta_3.jpg
    91,5 KB · Pregleda: 34
  • 156sp2ph7.jpg
    156sp2ph7.jpg
    63,8 KB · Pregleda: 42
Član
Boki: Daleko od toga da su spore.Vozio sam 156-icu sa ovim motorom,auto je savršeno podešeno,od mjenjača do podvozja.Iznenadio sam se kako dobro vuče.Ova 147-ica sigurno bolje ide.

Ne znam jesi probao ijednu,ako ne iznenadit ćeš se;)

Veći problem kod gta je bila neupravljivost,auto je nemoguće voziti na limitu.Veliki dio snage ode u prazno zbog toga jer je samo FWD a ima 250 konja.Slična priča kao sa astrom...

Jedna stvar kod ove alfe mi nije jasna,a to je masa od skoro 1300 kila,dok je 156-ica sa istim motorom samo 40 kila teža:icon_rolleyes:

Sorry na offu:D
 
Član
Ne mogu nikako da otvorim novu temu pa cu ovde pitati!!! Koliko bi me doslo da zatamnim stakla od vozaca i suvozaca sa llumar folijom i do koliko % bi smio zbog eventualnog cimanja sa policijom :D
 
Član
Extra auto ... Svidja mi se maximalno a i mootooor :123:
Kolika je potrosnja , spada li ispod 12L/100km ? :icon_question:
:123:
 
Član
imal kakvih novih slika,radova,tako tih stvari,ubacuj jos slika,da parimo oci. Ja ljepsu 147 vidio nisam
svidjela mi se ona 1.6 t spark od kolege,mogu mislit kako ova ide jbt
 
Član
Nije momak nista postavljao 10 meseci, dignuta je tema danas iz mrtvih, steta, stvarno perverzno izgleda alfa...
 
Član
Tu je momak, neki dan smo se dotipkavali,ali nije bas forumas izgleda, stata jer je auto mrak, dobro bi dosla jos koja slika:icon_rolleyes:
 
Član
I ja kaoo grom iz vedra neba nisam ni gledao kad je zadnji put kom :lol:
ali ne'a veze :lol:
A zna li iko drugi kako se krece potrosnja alfe 2.0 16V benzin naravno :lol:
:cool:
 
Top