Alfa 166 FL

Alfa 166 FL

Član
bosko je napisao(la):
markom je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Druze nek je tebi ta Alfa sa srecom i da se navozas jos boljih 1000 auta bez ikakvog kvara;)

Ali bez uvrede,poređenje Alfa vs auta koja si ti pobrojao...3 TAČKE ! :icon_eek:

Koji je to auto sa liste bolji od ove alfe osim e60?

on kaže da je alfa bolja od e60 :)
ma nebitno imaš dobro auto drug i uživaj u njemu :)
samo okači koju sliku bivšeg bmw ako imaš ,pozz

Vidim da su ti nekako podrugljivi i podsmjeavajuci postovi pa bih te zamolio da odjebes sa teme, usput, na tom e60 sto ga vozis fale ti comfort sjedista sa hladjenjem, HUD, aktivni tempomat kao i aktivni servo da bi mogao da znas sta je puni ugodjaj e60-ke.
podrugljivi nisu a podsmejavajući neznam šta znači ?? ok odjebajem s teme ;)
 
Član
Bole neka je sasrecom :)

1. Bmw e60 ( 530d ) meni je bio bolji naizgled i kolicinom opreme :) ali eto

Ovu alfu sam vozio Mostar - Sarajevo, posteno da vam kazem auto ide bolje nego moj audi ( 2.0 TFSI ) mislim ima bolji i brzi odziv gasa, nije bitno koja je brzina samo sto dotaknes papucicu odma te zakuca za sjediste.

Uglavnom alfa je super ide i udobna, u krivinama je perfektna stabilnost samo tako. Ali Bosko svabo je svabo :p Slijedeci put idemo sa mojim audijem da ti pokazem sta je auto :D :D
 
Član
crozy je napisao(la):
Bole neka je sasrecom :)

1. Bmw e60 ( 530d ) meni je bio bolji naizgled i kolicinom opreme :) ali eto

Ovu alfu sam vozio Mostar - Sarajevo, posteno da vam kazem auto ide bolje nego moj audi ( 2.0 TFSI ) mislim ima bolji i brzi odziv gasa, nije bitno koja je brzina samo sto dotaknes papucicu odma te zakuca za sjediste.

Uglavnom alfa je super ide i udobna, u krivinama je perfektna stabilnost samo tako. Ali Bosko svabo je svabo :p Slijedeci put idemo sa mojim audijem da ti pokazem sta je auto :D :D

hahaha moze moze, ma ja sam citav zivot govorio "talijansko smetlje" sad sam osto bez teksta, bas to sto si nabrojo krivine brzina udobnost, ono, nevjerovatno mi je to sve malo jos al eto, nabio sam vec 5000km na autu :) nisma se volko vozo ni u e60-ci kolko mi je ovo auto interesantno, al hajde, bas me interesuje ta famozna prica o kvarenju tih jebenih alfi i svega ostalog, mislim auto nije neka pljacka pa cemo vidjet kako ce se pokazat
 
Bas objektivno i sve na mjesto, i to je svakako sve tvoje misljenje, nema se smisla naci uvrijedjenim ;)

Sta kaze MC Stojan napravio remix od pjesme "bicuj me", ide : chipuj chipuj me, chipuj Srdjane, uzmi ovaj chip cvil na cesti da ostane :cool: :D
 
Član
Čestitke ;) alfista si sad!!! ta auta treba volit stvarno jer mislim da se drugačije i nemogu vozit hahaha šalim se :p
javi se za nekih 10-20000 kom kako si zadovoljan
 
Član
alfica je k'o bombona a za1.9 JTD iz licnog iskustva sve najbolje mada mislim da nema razlike neke u kvalitetu izmedju njega i 2.4jtd.....poz i uzivaj..
 
Član
Klasicni balkanski sindrom sva auta mozes hvaliti niko nece a rece. Cim pocnes alfu hvaliti odmah na tebe drvlje i kamenje, jesmo ogranicen narod :icon_mad:
 
Ekstra auto!:123:
Ima li neko ideju koliko može koštati kataloška cijena za ovakvo vozilo? Znači recimo Alfa 166. 2.4 JTD, 129 KW, 2004. godište, full oprema? Nadam se da ne žari puno da se uveze, jer ih po njemačkoj koliko vidim na internetu, ima dosta povoljno!

Hvala svima na odgovorima;)
 

Fap

Član
vozam alfu 156 2.0 TS prije vozao VW. I samo ću reći jednom Alfa uvjek Alfa :)
Odabir auta extra 166 je limuzina extra kvaliteta. a I JTDm se pokazao mnogo bolji od svih motora po snazi i potrosnji ;):123::123:
 
@fap
@edinko

Momci, hvala Vam za odgovore...jos uvijek slazem kockice u glave, da li Alfa 166 FL dizel, ili Audi A6 C5 2.4 ili 2.8 Quattro sa plinom...

:icon_confused:
 
Član
mornar_badzo je napisao(la):
@fap
@edinko

Momci, hvala Vam za odgovore...jos uvijek slazem kockice u glave, da li Alfa 166 FL dizel, ili Audi A6 C5 2.4 ili 2.8 Quattro sa plinom...

:icon_confused:
Ne kvari covjeku temu. Otvori posebnu temu pa tamo pitaj, trazi, zanovjetaj ;) :icon_exclaim:
 
$hwabo je napisao(la):
Ne kvari covjeku temu. Otvori posebnu temu pa tamo pitaj, trazi, zanovjetaj ;) :icon_exclaim:

A šta si ti druže moj ovde, neki moderator, admin ili dežurni pametolog, pa si odlučio da ocjeniš moja pitanja kao ''kvarenje'' teme?
Svakakvih nas ima... bože dragi :lol:

:123::icon_exclaim:
 
joj uvijek ta glupa poredjenja,covjeku je ova alfa vrh i tako je...i meni se svidja pogotovo redizajn,nek te dobro sluzi ova ladja ;)
 
Član
mornar_badzo je napisao(la):
@fap
@edinko

Momci, hvala Vam za odgovore...jos uvijek slazem kockice u glave, da li Alfa 166 FL dizel, ili Audi A6 C5 2.4 ili 2.8 Quattro sa plinom...

:icon_confused:
Dao si vec sebi odgovor, ako se dvoumis izmedju alfe i neceg drugog, uzmi to drugo.
 
Top