Alfa 156 1.8 TSpark

Alfa 156 1.8 TSpark

Član
addo je napisao(la):
Ni za garaze on nema! :D Neka si to rijesio, sad laganini sredjivanje! ;)

Imaju pored dvije :) ovo je treca... i sve je puno ko sibica... ja sam se narucio u srijedu za danas, a za mali servis se narucio danas i bit ce mjesto u cetvrtak :D
 
Član
Ne sumnjam da će ona biti zmaj samo dok se riješi to osnovno, pa se mogne preći na neke ljepše stvari :cool:
 
Član
addo je napisao(la):
Ni za garaze on nema! :D Neka si to rijesio, sad laganini sredjivanje! ;)

Nemoj tako covjek ima 3 dizalice dvije su u garazi ovo je 3 brza.

Schumi je napisao(la):
Znači kvare se Talijani ko ludi :D :D

Mislim da se svako vozilo ako ga pravovremeno ne servisiras i odrzavas kvari, pa samim tim nije izuzeta ni jedna marka, pogledaj malo servise Ase, qutra, skode, auto agenta, forda, jedino sto su u prednosti sto imaju podzemne garaze pa im nevidis kolicinu vozila koja cekaju na servis. A bogami kod svih se moras podobro ranije naruciti za servis znam to iz licnog iskustva.
 
Član
Evo malo slikica "normalnih" :D

FU4ek.jpg

2yadY.jpg

ZPVpn.jpg

0iREv.jpg
 
Član
Mirsado je napisao(la):
addo je napisao(la):
Ni za garaze on nema! :D Neka si to rijesio, sad laganini sredjivanje! ;)

Nemoj tako covjek ima 3 dizalice dvije su u garazi ovo je 3 brza.






Pa dobro nisam hejter nikakav, samo sam se salio! Naprotiv cijenim lik i dijelo ovog gospodina a za garazu je bila sala! :icon_smile:
 
Član
Jos jedan update

Odradjen mali servis, filter zraka, filter kabine, filter goriva, filter ulja i naravno Selenia 20k natankana :)

Imao sam i neki problemcic sa mjenjacem, tacnije propalo mi kvacilo... i to je rijeseno, u pitanju je bila neka gumica koja je struhla i tu je vuklo zraka...sad bi trebalo sve da je na mjestu, barem se nadam :)

Ostalo jos u subotu da se pregleda sto ne radi kazaljka od goriva i da se popravi sirena :D Poslije toga detaljan pregled podvozja i kocnica da vidimo sta tu treba :)
 
Član
Upravo je ta gumica i zamjenjena i sad je kvacilo ko mina :D

Alfeta dolazi sebi laganice, iz dana u dan sve bolja i bolja hehe, sad ide ko metak a bila je troma ko tramvaj :D
 
Član
maa odlicna je ona pogotovu unutrasnjost mi se svidja kod alfe..a evoi tebi jedna slicica par sitnica je cini jos ljepsom...;)
17035_7863.jpg
 
Top