Alfa 156 1.8 TSpark

Alfa 156 1.8 TSpark

Član
ma ko talijan ne moze da ne valja, da se navozas i da promjenis sa jos boljom alfom :cool::cool::icon_smile:
 
Član
Da ti nisi druze neki dan iz zenice do kisljak iso sa tom alfom:D a neki sa t4 ti se ljepio:D:cool:
Ljepa ko i svaka ladja unutra;)
 
Član
Ako ona mene bude pazila,pazit cu i ja nju bezuvijetno :icon_biggrin:

@raymo Nisam ja druze jos mako iz Sarajeva, hehe trenutno je u procesu registracija pa ne vozim puno
 
Član
Evo malo jesenjih slikica :)

web1k.jpg

web2ba.jpg


;)
 
Član
Al volim nedjelju to je za pricu, malo lickanja,pickanja, ovo ono :D

web1gs.jpg

web2rh.jpg

web3h.jpg

web4cv.jpg


Zaljubio sam se u zadnju sliku :123:

Komentari

http://www.bhtuning.com/alfa-156-1-8-tspark-by-anais-komentari-t-65714.html
 
Član
Da cujem misljenja... razmisljam da ovu srednju konzolu ovako odradim....

Ovo sam u photoshopu odradio, trebo bi ovo koji dan "bacit" foliju ak se odlucim da ovo radim

48382900.jpg
 
Član
ma izgleda to lijepo ali ipak previse upada u oci i dominira nad svim ostalim. i ja sam covjek od eksperimenata, kako sam se dokopao karbon folije,nema sta nisam pokusao presvuci. Umalo sam krovno spojler cijel presvukao u italijansku zastavu, srecom sam odustao.
E sad bitno je sta tebe cini sretnim, to odradi, evo kako je kod mene ako nisi vidio u temi

img5087ht.jpg
 
Član
Vidjeo sam to tvoje, samo za mene je to minijaturno i neprimjetno, jbg neko to voli.. sitne detalje.. .ja sam ovako "potezak" po tom pitanju, ako je promjena nek bude nesto veliko :D
 
za moj ukus je to previse,ja bi radije prekidac za sva 4 zmigavca u zastavu italije ili nesto tako manje ;)

a ta konzola ako ti je siva,nju crno i prelakirat...odradi to u ps-u pa vidi
 
Član
E onda si vidio i spojler kakav je bio :lol:, ali nije takav legao na auto.

Ma pleti, ne pitaj nikoga za misljenje. :cool:
 
Top