ALFA 147 jtd 2006 150ks kupovina hitno savjeti potrebni

ALFA 147 jtd 2006 150ks kupovina hitno savjeti potrebni

Član
Imam ponudu da kupim alfu 147 150 ks 2006 zanima me na sta da obratim paznju pojma nemam nisam posjedovao nikad jtd
 
Član
Hahahah, valjda si skonto da je zajebancija to iznad. Posalji link da vidim
a jesam :spam: skonto sam za haubu pola elektronike u njoj je bosch sta ja znam ovjes gledam cijene povoljne nema je na piku , i za audija 1.8t bilo je trosi ne valja pa bilo je sitnica i gluposti ali ide dan danas extra preso sam bas dosta preko +40.000 zamjeni par sitnica i ulje u filtere 5x sutra cu je probati pa sta bude
 
Jedan od najboljih motora,pogotovo ako je odrzavan nece ti zadavati probleme,a kad se cipa sahrani tog audija kako hoces :)
 
Član
a jesam :spam: skonto sam za haubu pola elektronike u njoj je bosch sta ja znam ovjes gledam cijene povoljne nema je na piku , i za audija 1.8t bilo je trosi ne valja pa bilo je sitnica i gluposti ali ide dan danas extra preso sam bas dosta preko +40.000 zamjeni par sitnica i ulje u filtere 5x sutra cu je probati pa sta bude
Jedan od najboljih motora,pogotovo ako je odrzavan nece ti zadavati probleme,a kad se cipa sahrani tog audija kako hoces :)
rado bi se okuso protiv cipane sa svojim stock
 
Član
rado bi se okuso protiv cipane sa svojim stock
recimo da joj cip da jos 30ks imali bi isto snage ali bi ja bio laksi od alfe dosta jedina prednost po meni je u medju ubrzanjima u visoj brzini ne mogu prici alfi, treba malo osjecaja benzin je njeznij i iskrenij za razliku od dizela i njegovih Nm , dizel je za lijene kojima je mrsko iz 4 u 2 da prebaci hehe salim se malo gorivo je nebitno samo je vrijeme bitno
 
Član
o ukusima se ne rasrpravlja ne nego kako da obrisem temu sad dok nije otislo predaleko

alfa je bila ljubav na prvi pogled steta sto nije bas bila ispravna da se isplati kupiti

sad ozbiljno tema prosla sta dalje lock ili se brise
 
Poslednja izmena od urednika:
Top