Alfa 147 FL 1.9 jtdm 16v

Alfa 147 FL 1.9 jtdm 16v

Uhh dobra, nejasno mi je kako je nisam vidio nikako nigdje, a ja svo vrijeme umisljam da je stariji model. :D

Ja sam cuo da ide hebeno, kad ces me provozat? :D
 
Super Moderator
Alfa otisla u druge ruke. Zao mi je strasno, al stize bolja :)
uradio sam ljetos projektore, prezadovoljan sam kako su ispali i kakav je pomak bio sto se tice vidljivosti, i jos dosta stvari zbog svog cejfa, al dobro, nema veze. prije predaje auta sam uradio mali servis, da je barem predam u stanju u kakvom zasluzuje biti


IMG_7679.JPG

IMG_1986.JPG

Untitled-1.jpg

IMG_1990.JPG
 
Vidim danas na D.Malti plavu Alfu, cini mi se ovaj model. Nabrijana, dupli razdvojeni izduv i naprijed dodatni hladnjak ispod karaNbolke. Nesto bijesno haman..
 
Super Moderator
Vidim danas na D.Malti plavu Alfu, cini mi se ovaj model. Nabrijana, dupli razdvojeni izduv i naprijed dodatni hladnjak ispod karaNbolke. Nesto bijesno haman..

Od kolege koji meni servisira alfu. model prije ove, prepakovan zadnji kraj sa modela kao moja, a ostalo GTA look. Ima FMIC (intercooler) i veliki turbo
 
Član
Alfica je više nego povoljna s obzirom u kakvom je stanju bila;) Ne znam šta si sada uzeo, ali je bila samo tako:woot:
 
Super Moderator
Dosla je novija i bolja 147
2008 godiste, 1.9 16v 110kW, rijedak model "costum national". 130000 presla, kupio u svicarskoj od prvog vlasnika. Ima tu i tamo koju packu al nista strasno

IMG_0051.JPG

IMG_0137.JPG

IMG_0142.JPG


15-ke celicne za zime su tu


IMG_0160.JPG
 
Top