akumulator pri kraju

akumulator pri kraju

Član
Uglavnom to je cijena u ovlaštenom vw, za ostale ovlaštene ću da vidim u ovih par dana...u vibi nemaju varte imaju samo toplu i boshe i to samo neke modele...čak uzimaju neš sitno u račun za stari aku...za ostale nisam još gledao..
 
Član
u brckom u tesli, uzimaju tvoj stari aku, racunaju ti nezanm koliko i doplatis za novi
 
BHT Ovisnik
ja koliko znam gdje god da kupujes AKU uz stari ostvaris popust 10%,do sada nisam vidio ikog da to ne radi
 
Član
ma bracika akumulator ti je 0,8km po kili na otpadu... dodje i gotovo isto kao i ovih 10%, al bolje ista nego nista;)
 
Član
kupio sam prije 2 god white horse aku i ubacio ga u fiat stila jtd (krcat elektronikom) . dobio sam 3 god garancije i vrhunski me sluzi.;)
 
Član
mokeBass je napisao(la):
topla 66ampera 110km, silver horse 72ampera 110km, dobri akumulatori, moje preporuke.. ja koristim black horse 66ampera 98km dvije godine garancije, takodje dobar akumulator...... bosch 66ampera 150km....

Ja uzeo black horse i za pola godine tri puta vrsio zamjenu, puko mi film i otisao kupio topla 66ah evo bez problema 3god ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
topla 66ampera 110km, silver horse 72ampera 110km, dobri akumulatori, moje preporuke.. ja koristim black horse 66ampera 98km dvije godine garancije, takodje dobar akumulator...... bosch 66ampera 150km....

Ja uzeo black horse i za pola godine tri puta vrsio zamjenu, puko mi film i otisao kupio topla 66ah evo bez problema 3god ;)

jbg mene dobro sluzi osim ako mi ostane nesto ukljuceno, npr neki dan pojacalo, pa sam morao gurati, a jos gore sto sam bio u tom trenutku u zenskom drustvu... ja ofiraze umalo nisam propao kroz zemlju... sve u svemu jbg moze posluziti fino i ovaj black horse... ps jel odmah zamjene ako imas garanciju:D
 
Član
mokeBass je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
topla 66ampera 110km, silver horse 72ampera 110km, dobri akumulatori, moje preporuke.. ja koristim black horse 66ampera 98km dvije godine garancije, takodje dobar akumulator...... bosch 66ampera 150km....

Ja uzeo black horse i za pola godine tri puta vrsio zamjenu, puko mi film i otisao kupio topla 66ah evo bez problema 3god ;)

jbg mene dobro sluzi osim ako mi ostane nesto ukljuceno, npr neki dan pojacalo, pa sam morao gurati, a jos gore sto sam bio u tom trenutku u zenskom drustvu... ja ofiraze umalo nisam propao kroz zemlju... sve u svemu jbg moze posluziti fino i ovaj black horse... ps jel odmah zamjene ako imas garanciju:D

Ostane kod njih 2dana oni dadnu tebi drugi na koristenje i onda ustanove da je crko ili u spoju :D
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
topla 66ampera 110km, silver horse 72ampera 110km, dobri akumulatori, moje preporuke.. ja koristim black horse 66ampera 98km dvije godine garancije, takodje dobar akumulator...... bosch 66ampera 150km....

Ja uzeo black horse i za pola godine tri puta vrsio zamjenu, puko mi film i otisao kupio topla 66ah evo bez problema 3god ;)

jbg mene dobro sluzi osim ako mi ostane nesto ukljuceno, npr neki dan pojacalo, pa sam morao gurati, a jos gore sto sam bio u tom trenutku u zenskom drustvu... ja ofiraze umalo nisam propao kroz zemlju... sve u svemu jbg moze posluziti fino i ovaj black horse... ps jel odmah zamjene ako imas garanciju:D

Ostane kod njih 2dana oni dadnu tebi drugi na koristenje i onda ustanove da je crko ili u spoju :D
aha, odlicno ipak mi je crko akumulator:D... hvala na korisnoj informaciji
 
Član
kod mene Varta bila nekih 4 godine, i onda ponesto upaljeno par dana zaredom u zimskom periodu i ode, posle njega topla, evo 3 zima je sad, odlicno sluzi (kupljen na INI kod panonskog ;))
 
Član
Prvo evo slika akumulatora :



Obišao lokalne shopovo tražim ovaj aku, kaže nema te aperaže...izvolite zavirite da vidite da ima :) i niko nema ovu amperažu i svi mi nude jače akumulatore? 70, 75 Ah...i kako je bolji bla bla
Ko je sad pametan ovi iz vw pa su stavili ovaj akumulator ili ovi naši lokalni stručnjaci?

Eh sad ja neš čitao ak stavim veći, hoćel alnaser puniti jači aku do kraja?
 
Član
aServis je napisao(la):
Prvo evo slika akumulatora :



Obišao lokalne shopovo tražim ovaj aku, kaže nema te aperaže...izvolite zavirite da vidite da ima :) i niko nema ovu amperažu i svi mi nude jače akumulatore? 70, 75 Ah...i kako je bolji bla bla
Ko je sad pametan ovi iz vw pa su stavili ovaj akumulator ili ovi naši lokalni stručnjaci?

Eh sad ja neš čitao ak stavim veći, hoćel alnaser puniti jači aku do kraja?
prvo alnaser ne puni akumulator nego alternator, drugo dok je auto bio nov logicno je da ga je boljhe palio manji akumulator, a sada slobodno stavi veci. a ako neces black horse od 100 maraka sta se bunis kupi sebi onda vartu, bosch ili exide od 200...
 
Član
scorpio je napisao(la):
aServis je napisao(la):
Prvo evo slika akumulatora :



Obišao lokalne shopovo tražim ovaj aku, kaže nema te aperaže...izvolite zavirite da vidite da ima :) i niko nema ovu amperažu i svi mi nude jače akumulatore? 70, 75 Ah...i kako je bolji bla bla
Ko je sad pametan ovi iz vw pa su stavili ovaj akumulator ili ovi naši lokalni stručnjaci?

Eh sad ja neš čitao ak stavim veći, hoćel alnaser puniti jači aku do kraja?
prvo alnaser ne puni akumulator nego alternator, drugo dok je auto bio nov logicno je da ga je boljhe palio manji akumulator, a sada slobodno stavi veci. a ako neces black horse od 100 maraka sta se bunis kupi sebi onda vartu, bosch ili exide od 200...
Koji k.. onda da se jebajem kad ovaj 'mali' akumulator oem košta isto ko ti jači non oem?
 
Početnik
exide power

77Ah kosta 209 km ( prosle godine su bili jeftiniji malo )

a koji je najbolji pogledajte test :)

akumulatori%2072-76.jpg


Exide ima 64Ah varijantu koja je idealna zamjena za ove VAG ove 61Ah....
 
Član
muha je napisao(la):
exide power

77Ah kosta 209 km ( prosle godine su bili jeftiniji malo )

a koji je najbolji pogledajte test :)

akumulatori%2072-76.jpg


Exide ima 64Ah varijantu koja je idealna zamjena za ove VAG ove 61Ah....

potpis,dobro zboris ;)
 
Top