akumulator pri kraju

akumulator pri kraju

Član
Akumulator je pri kraju, 61Ah, u ovlašćenom servisu je sad neka zimska akcija i cijena za isti je 200km, interesuju me jel ima neka povoljnija kombinacija, interesuju me akumulator slični karakteristika i garancije.

99% da idem na tu soluciju al da vidim sa rajom mišljenje.

PS. Ovi horsovi, bingo marketi me neiteresuju...
 
Član
kod mene varta,extra sam zadovoljan, ne znam tacno koja je cijena bila, ali fkt je dobar aku;)
 
Član
I kod mene je varta znači aku koji je isporučen sa autom, išao bi opet na vartu, ovaj što je u servisu na akciji isto je varta....

Eh sad je samo pitanje gdje uzeti a da kasnije nebude problema?
 
Član
pazi u ovlastenim je samo veca marza tj.skuplji su a sto se tice servisa akumulatora ja mislim da je isti bilo da je kupljen u ovlastenom servisu ili bilo kojoj drugoj radnji...
isto Topla (jeftiniji od Varte) su izuzetno dobri i kvalitetni akumulatori a to ti govorim iz licnog iskustva kod mene je u firmi malo veci vozni park
 
Član
U mene baren polar plus jako dobri akumulatori 2 godine garancije uzeto o ovlastenom servisu;) dosta ih ljudi hvalee
 
BHT Ovisnik
besmisleno toliko novca dati za AKU u ovastenom,prije za te novce uzeti Exide...
ja bih za manje novca uzeo bosch ili topla,do sada uvijek uzimali u ASD-u,nije bilo problema,a znatno jetiniji
 
Član
Ja koliko znam na testiranju aku-a u Njemackoj preporucili su VARTA-u. Sad je li reklama ili marketinski trik,ne znam. Ja je licno koristim vec 2 godine skoro i prezadovoljan...;)
 
Član
Ja sam imao Bosch u proslom autu,bio je 4 godine,bez problema.Tako da opet isti uzimam.A i Varta je extra.
 
Član
ja uzeo vartu silver 74ah platio 220km u vesni u hrasnom. predhodni bio magneti marelli i trajao mi 9 god..
 
Član
66ah topla, uzet na ininoj benzinskoj prije godinu, placen 120+km garancija 2 god, na proslom autu bila oko 3,5godine i onda sam prodao auto...
 
Član
uzmi toplu 74 ampera ja na petici imam taj, i na kediju isto 1.9 tdi, svaka preporuka...
 
Član
topla 66ampera 110km, silver horse 72ampera 110km, dobri akumulatori, moje preporuke.. ja koristim black horse 66ampera 98km dvije godine garancije, takodje dobar akumulator...... bosch 66ampera 150km....
 
Cuj 200 maraka... pa Bosch-ov s jacom amperazom se moze uzeti za te pare. Ganjaj neki s gelom unutra, naci ces jeftinije dobru marku nego u ovlastenom, a postavit mozes i sam ;) Isto preporuka za Exide, ne kupuje se ni to svaki dan ;)

http://www.autoexpress.co.uk/products/products/210431/car_batteries.html
 
Top