Aksijalni lezajevi u mjenjacu

Aksijalni lezajevi u mjenjacu

Član
nafta se sipa da se ocisti mulj, i ostatci ulja. Cak kod motora gdje je motor zapusten ne mijenjanjem ulja, naspe se nafta da "ocisti" mulj. Nista novi fazon. Samo sto se sipa omjer Nafte:ulja ne ide 100% nafta
 
Necemo se vrijedjati sad. Nisam majstor ni previse strucan oko toga ali znam da nisam prvi kome su sipali naftu u mjenjac i uostalom uspjelo je naj na kraju.
DrAgo mi je da je uspjelo,bez daljnjeg al da je moje auto iso bi mjenjac vanka na otvaranje da se sve provjeri,jer iz svih sranja kojih sam se naviđao na autima imam visoke standarde sto se tice ispravnosti auta,a na kentre sam alergican,sretno s pasatom nadam se da nu je to zadnja boljka dok je u tebe
 
Član
DrAgo mi je da je uspjelo,bez daljnjeg al da je moje auto iso bi mjenjac vanka na otvaranje da se sve provjeri,jer iz svih sranja kojih sam se naviđao na autima imam visoke standarde sto se tice ispravnosti auta,a na kentre sam alergican,sretno s pasatom nadam se da nu je to zadnja boljka dok je u tebe
Ja sam se bio pomirio s tim da mjenjac ide dole i da se otvara , eventualno uzima drugi. Ovo sa naftom je bio plan A i da nije uspjelo naravno da bi isli na plan B a to je otvaranje mjenjaca.
Za sad je uspjelo i sve je ok tako da nema potrebe bezveze bacati pare sad na otvaranje.
 
Član
Hm, zanimljivo, i kod mene je elektro servo, a opet imam tu posudu za servo ulje, kakva je onda to fora?
 
Top