AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA ??????????????

AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA ??????????????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

danas suncano i vedro samo malo vjetar derao tu i tamo, ali udure :)
 
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

Momci iz AK Hercegovine će objavit datum zato da se nebi pitali kad će i šta će bit će kad bude rekli su jednu finu nedelju u 10 mjesecu
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

ADO MOSTAR je napisao(la):
Momci iz AK Hercegovine će objavit datum zato da se nebi pitali kad će i šta će bit će kad bude rekli su jednu finu nedelju u 10 mjesecu

pa nisi nista novo rekao, samo prepisao vec napisano beze samo spamas temu ;)
 
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

Anes_mo je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
Momci iz AK Hercegovine će objavit datum zato da se nebi pitali kad će i šta će bit će kad bude rekli su jednu finu nedelju u 10 mjesecu

pa nisi nista novo rekao, samo prepisao vec napisano beze samo spamas temu ;)

pa treba ponovit milion puta kad neki nevide da je tako napisano
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

Hoce li biti sta od db takmicenja ovaj put jel zna netko ?
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

DJ_M4rko je napisao(la):
Hoce li biti sta od db takmicenja ovaj put jel zna netko ?


GocaS6 je napisao(la):
Nakon sinoćnjeg sastanka AK Hercegovina odlučeno je da ćemo ipak praviti utrku početkom ili sredinom desetog mjeseca ustvari čekat ćemo da nam vikend bude baš lijep i sunčan. Event će biti jednodnevni znači samo nedjelja, bit će naravno i db drag i style (ako se Muha složi :)) sve ostalo standardno.

Zadnja utrka u sezoni, zadnja prilika da pokažete ono što ste radili čitavu godinu ;)

Otvoren sam za sva pitanja :icon_biggrin:

muha je napisao(la):
a nemores sa mostarom

03 ima drift u ZG, 10 su eto Zivinice pa proberite...

a posto je Mostar u pitanju mozda i 17og moze proci jer prosle godine smo 17og u Osijeku bili ali mo se posmrzavali..

za dB i style moze mene sto se tice
 
Član
mislim da je goca u nekoj temi napisao da nece biti utrke, jer kao nemaju dovoljno sredstava da naprave spektakl, a ne zele praviti "koridu"...
 
Član
Kao što sam već napisao, po mom skromnom mišljenju trke vjerovatno neće biti, jedan razlog naravno finansijska sredstva, drugi naravno loše vrijeme, treći ovi posljednji događaji pokazali su da se ne isplati praviti utrku "eto samo nek bude nešto", ostaje nam samo da se pripremamo za iduću sezonu čuvamo ovo love što imamo pa napraviti utrku da valja a ne ovako na vrat na nos!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top