AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA ??????????????

AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA ??????????????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nakon sinoćnjeg sastanka AK Hercegovina odlučeno je da ćemo ipak praviti utrku početkom ili sredinom desetog mjeseca ustvari čekat ćemo da nam vikend bude baš lijep i sunčan. Event će biti jednodnevni znači samo nedjelja, bit će naravno i db drag i style (ako se Muha složi :)) sve ostalo standardno.

Zadnja utrka u sezoni, zadnja prilika da pokažete ono što ste radili čitavu godinu ;)

Otvoren sam za sva pitanja :icon_biggrin:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

Cisto onako da natuknem, da je planirana jos jedna trka u zivinicama 10.10, ne bil' se izbjeglo preklapanje datuma opet....i ovako je PREmalo utrka u sezoni, jos da budu na isti datum.....
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

trizex je napisao(la):
Cisto onako da natuknem, da je planirana jos jedna trka u zivinicama 10.10, ne bil' se izbjeglo preklapanje datuma opet....i ovako je PREmalo utrka u sezoni, jos da budu na isti datum.....

potpis,ne treba nam jos jedno poklapanje,,ova trka moze biti sedmicu poslije,ili dvije;)
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

trizex je napisao(la):
Cisto onako da natuknem, da je planirana jos jedna trka u zivinicama 10.10, ne bil' se izbjeglo preklapanje datuma opet....i ovako je PREmalo utrka u sezoni, jos da budu na isti datum.....

Ja ću čisto natuknuti da nas to uopće nije briga ko misli doći u Mostar doći će, oanj tko misli ići u Živinice nek ide ;) ako se već datumi poklope :)
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

e j*biga sad, najlakse je biti bezobrazan... Sto bi poklopili ako se ne mora ?
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

edo_16v je napisao(la):
e j*biga sad, najlakse je biti bezobrazan... Sto bi poklopili ako se ne mora ?

Ma to se 99% neće dogoditi ali ako slučajno bude moralo doći do toga mi se nećemo puno misliti ;) pogotovo što to Gerh pravi da je itkko drugi mi bi naravno izbjegli poklapanje 100% ovako vidjet ćemo ;)...
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

heh nadam se da necete, time ce te najmanje zajebat Geru (jer njemu je dovoljno i 10 auta da sponzore osisa :) ) a najvise ce raja biti na gubitku jer je ova sezona i onako tanka..
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

Haj' nek' je sa srecom onda, da bude vise od jedne utrke u iducem mjesecu :D
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

Samo da bude lijepo vrijeme, ja moram makar jednu odvoziti ove sezone
 
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

e nemate pojma koliko ste me obradovali sa ovom najavom :cool:
auto ni jednu trku ove godine nije radilo 100 % a tek sad nakon osijeka smo mislim skontali sta je zapravo bio problem.. iskreno sam se nadao da ce biti trka da sve odvrnem na max i vidim kakvo ce vrijeme biti ...

potrudit cemo se i da pozovemo veliki broj kolega i prijatelja da svojim dolaskom uvelicaju trku i da bude pravi okrsaj..

sretno

:123: :123:
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. DRUGA UTRKA

a nemores sa mostarom

03 ima drift u ZG, 10 su eto Zivinice pa proberite...

a posto je Mostar u pitanju mozda i 17og moze proci jer prosle godine smo 17og u Osijeku bili ali mo se posmrzavali..

za dB i style moze mene sto se tice
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top