Ak Burnout Mostar

Ak Burnout Mostar

Član
fino boga mi drago mi je da se nesto radi ,ne moj te se samo ugledat na starije kolege pa da zatrujete i taj klub sto ih manje ima u vasem klubu bolje vam je ,nekad vise ne znaci i bolje....
bolje i 3 clana kako treba nego 300 svakakvih;)
 
Član
Sami smo svijesni da imamo u ovom gradu sto neki ljudi sanjaju..A kod nas to stoji neiskoristeno pa mislim da bi vrijeme bilo to iskoristit i poceti sa nekim desavanjem u ovom gradu...Ovdje se nije nest napravilo vec dugo godina mislim 3 ili 4 god niko nije utrke napravio pa ce mo mi probat ak ne ove sljedece sezone u suradnji sa nekim klubom da nam pomognu zeljan sam utrka i desavanja u ovom gradu sto se tice auto moto sporta...

Hvala ekipici i ostalim klubovima na podrsci :) :123::123:
 
Član
Samo naprijed momcovi i da sve zamisli realizirate ;)

cuo sam vec za osnivanje tog kluba,vidimo se uskoro ako bog da .
 
Član
@ Hvala Gti fan :)
@ Tibor dobro ti pivomanijak :D ima pive za tebe vazda Jbs pivu barem toga nemoze falit dok karlovacka pivovara radi pive ce bit :D
@ Scaner bez obzira ako hoces u svaka doba mozes postat clan ipak si jedan od nasih koji se odazove na pistu kad se skupljamo ako ne svaki onda svako drugi put :)

:123:;)


Pa i usput da nadodam FB fan page :)

http://www.facebook.com/akburnout

U ovu grupu su svi dobro dosli sem onih koji se misle svadjat i prepucavat na temi nacionalizma,rata,nogometni klubova itd. Nas su interes auta motori i svi sportovi vezani za njih :icon_smile:;):123:
 

JB7

Član
Svaka čast za ovo,mene zanima kako postati član kluba,jel ima nea procedura i to?
 
Član
Kao sto George napisa prvo morate donijet odobrenje sa potpisom od vase zene a onda ide daljnja procedura :lol: Salim se naravno, kroz par dana dok se jos neke sitnice ustabile i realizuju cemo napisat i proces i uvjete za clanove nove ;)
 
Top