Ak Burnout Mostar

Ak Burnout Mostar

Član
Naime odlucili smo da pokrenemo u nasem gradu nesto sto vec neko vrijeme fali gradu, nesto sto svaki grad ima a Mostar vec neko vrijeme nema, u dogovoru sa nekom ekipom koja ce se nadam se prepoznat u ovom textu odluceno je da se napravi Auto-moto i tuning-styling klub u Mostaru:
7UKS6.png

Pocelo je sve od toga da ovom gradu sa finom pistom i mogucnostima velikim fali Street Race i dobar klub u kojem bi se ujedinili svi oni koji imaju istu volju i zelju, pa smo Kico (BoosT666) i ja poceli temu za klubom, tad se dosta momaka iz grada odazvalo i pomoglo vec pri laganom prikupljanju clanova koji su istih interesa. S nadom da cemo uspjeti vratiti Street Race i Tuning scenu u Mostar i Hercegovinu predstavljamo vam nas klub. Za pocetak odlucili smo na neki nacin uz rostilj miris spaljenih guma na pistu 15.4. predstaviti nas klub i prezentirati nase planove, a o svemu tome vise u odgovarajucoj temi. Nadamo se velikom odazivu prijatelja i drugih klubova. Toliko za sada, do pisanja lijep pozdrav.

Oficijelna FB stranica je polako pocela sa radom http://www.facebook.com/akburnout# ;)
 
Član
George je napisao(la):
samo naprijed ;) a šta je sa AMK Nitro-m :icon_question:

Ma ko ce to znat, niti ima vise oni naljepnica po autima niti tih auta nista. Bar ih ja vise nevidjam. Prije je bilo dosta sređenih auta u smislu novi i branici i jos masu drugih ne tvornickih djelova. Sad svi furaju stil: otpilaj opruge i stavi felge jbg.


Sretno u nastavku
 
Član
Sto se tih nekih starih klubova tice, svi su neaktivni niko nista ne pise ne radi i td. upravo zbog toga smo odlucili s novim klubom krenuti. ;)
Hvala na podrsci svima :cool:
 
Član
bravo sandro, to vam je falilo, imate sve uvjete, samo ih trebate iskoristit na najbolji moguci nacin;)
 
Ja kao član Street race club-a Sarajevo cu najvjerovatnije doci i podržati Vas na tom prvom okupljanju!!!!


Sretno u radu!!!
 
Član
Hvala Ado, najvise cjenimo podrsku drugih klubova, i naravno nadamo se suradnji sa vama i vasim klubom :cool:
 
Top