airbrush

airbrush

Član
Nezavrsena maska passata

2zjdg7o.jpg


149mtkz.jpg


p3wqd.jpg


11r998g.jpg


207alxy.jpg


1zlagq0.jpg


se95z8.jpg
 
Član
kolko novaca uzimas za sloziti jednu moto kacigu npr? da je odradis da bude ono bas ful ful
nesto slicno kao ova plavocrna ko mehanicki dijelovi nesto sta si radio samo da bude plavocrna sa detaljima kostura jer je i motor tako odradjen?
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
kolko novaca uzimas za sloziti jednu moto kacigu npr? da je odradis da bude ono bas ful ful
nesto slicno kao ova plavocrna ko mehanicki dijelovi nesto sta si radio samo da bude plavocrna sa detaljima kostura jer je i motor tako odradjen?

druze odgovorio sam na pm, pozz;)
 
cree je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
kolko novaca uzimas za sloziti jednu moto kacigu npr? da je odradis da bude ono bas ful ful
nesto slicno kao ova plavocrna ko mehanicki dijelovi nesto sta si radio samo da bude plavocrna sa detaljima kostura jer je i motor tako odradjen?

druze odgovorio sam na pm, pozz;)

I mene isto zanima,pozdrav :)
 
Legend
odlicno to radis ,....na ovom passatu je to malo pre XXXL ali tvoj rad je za sve pohvale
ako mi ikad ista na um padne , ili nekom ovdje znam kome se obratiti ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
odlicno to radis ,....na ovom passatu je to malo pre XXXL ali tvoj rad je za sve pohvale
ako mi ikad ista na um padne , ili nekom ovdje znam kome se obratiti ;)

Hvala komso na pohvalama :) za radit nije problem dogovorit cemo se nismo ni daleko a xxxl jbg :) covjek htio ko u FAP.a :)
 
Član
badboy je napisao(la):
hahaha ja sam teb reko , bolje da si mu koji bostan i bananu nacrto :lol::lol::lol::lol::lol:

to cemo na krovu da mu radimo :) i ima maksuz kacigu od mene sa slikom bostana u 3 d :) isjecu mu i krisku jednu :)
 
Top