airbrush

airbrush

Član
Samo da kazem , da sam prao passata neki dan na praoni .... i nije nista spalo :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: xD
 
Član
Covjece kako je ovo dobro za vidjeti,svaka cast na trudu i radovima i od srca ti zelim sve najbolje u buducem radu i mnogo uspjeha i zaradzenog novca ;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
Covjece kako je ovo dobro za vidjeti,svaka cast na trudu i radovima i od srca ti zelim sve najbolje u buducem radu i mnogo uspjeha i zaradzenog novca ;)

Hvala prijatelju na lijepim zeljama od srca
pozz iz S.Mosta ;)

badboy je napisao(la):
Samo da kazem , da sam prao passata neki dan na praoni .... i nije nista spalo :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: xD
:lol:
 
Član
Narucio i ja airbrush set za hobi da se igram sa sablonima :) a gdje ti nabavljas boje i sablone ako nije tajna? Inace radovi su ti carevski... samo tako... ;)
 
Član
elemental je napisao(la):
Narucio i ja airbrush set za hobi da se igram sa sablonima :) a gdje ti nabavljas boje i sablone ako nije tajna? Inace radovi su ti carevski... samo tako... ;)

boje drug nabavis u lakirnici sablone napravim sam :)
malo proguglaj imas dosta stvari na youtube sta kako ide :)
sve boje orginalne iostalo sto treba za airbrush je malo poskupo za nase uslove jos uvjek u principu snadjes se sa onim sto lako mozes nabaviti kod nas
pozz

nedim98 je napisao(la):

Hvala Nedime
pozz :) ;)
 
Član
jos malo updejta

img0836kj.jpg


img0835cp.jpg


img0833d.jpg
 
Član
E drug meni stigao set :cool: samo izgleda da mi fali neki dodatak za ulaz u kompresor a to nemogu naci... :icon_question:
 
Top