Adma gti:Izudarano auto

Adma gti:Izudarano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:icon_evil: majkumu Adma,pa sta je to? znam kako ti je,samo sto je tebi jos gore,to je namjerno,kod mene slucajno.neznam sta bi im covjek uradio kad bi uhvatio.pa bolje da su ti trazili gajbu pive da im platis,nego to sto su ti uradili fakini.ako koga uhvatis slomiga i za nas sa foruma,za svakog po jednom:icon_biggrin:
 
Evo me opet znaci vrata sam naso sutra idemo stavljat vrata i onaj bok malo popravit do tada vidit cu sta cu odlucio sam se da pravim pozzzz ;)
 
Super Moderator
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Buraz, sacekusu im napravite..prst po prst im treba lomiti, kretenima nenormalnim, lijepa traumatologija..kad mu zvekne bejzbolka u jedno koljeno, pa u drugo, nece mu vise pasti na pamet da tako nesto uradi..polako buraz..dodje sve na svoje...

;);)
 
a jbg steta sto to uradise debili retardirani samo da se pokazu da su oni neki cool likovi mater im ***** debilsku treba im polomiti noge one kojim su udarali kreteni retardirani
 
Član
admir jahic je napisao(la):
Evo me opet znaci vrata sam naso sutra idemo stavljat vrata i onaj bok malo popravit do tada vidit cu sta cu odlucio sam se da pravim pozzzz ;)



toooooooooooooooooooo
care samo naprijed imas podrsku od svakog od nas na forumu
nedajse
i slogi ga bolje neg sto je bijo
 
Početnik
adma, samo naprijed... samo osmijeh na lice, visoko dignute glave... ne mogu oni unistit nista... ti si jaci!
 
Član
Ako ti je za utjehu i meni se nesta slicno desilo...mangupi mi isutali farove i pobjegli.. To je bilo prije par godina..
Da sam ih uhvatio,VJERUJ MI.Ne bih ih ni tako,al usrali bi pune gace..Kunem im se ako ih kad sretnem..
Volio bih da se ne sretnem sa njima.. bolje i za njih i za mene sto ne znam ko mi je to napravio!
Bolje i tebi!

Majku li im majmunsku jebemmm;.... oj sav se najezih proslo 2 godine a jos me drzi huja..
Ne daj se!
 
Početnik
samo nastavi i sredi ga jos bolje... meni se slicna stvar desila... kod vikendice ostavim auto preko noci, a ujutro imam sta vidjeti kamenom razbijeno suvozacevo staklo, a cd player nisu ni pipnuli iako je to bio jedan od rijetkih slucajeva da zaboravim skinuti plocicu, znaci cisti fakinluk samo stetu da ti nanese jbg, takvih ima koliko hoces i uvijek ce biti... tebi zelim srecu u radovima i da sto prije dovedes auto na staro stanje ,)
 
Legend
admir jahic je napisao(la):
Evo me opet znaci vrata sam naso sutra idemo stavljat vrata i onaj bok malo popravit do tada vidit cu sta cu odlucio sam se da pravim pozzzz ;)
BRAVO KUME !
tak treba, i sredi ga da jos ljepsi bude !

nek bode dusmane u oci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top